Skocz do zawartości

rrob

Użytkownicy
  • Liczba zawartości

    3
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

rrob's Achievements

Nowicjusz

Nowicjusz (1/4)

  1. Witam proszę o odpowiedź - najlepiej tych którzy maja taki model. Jak wygląda po pewnym czasie użytkowania, czy jest w miarę wygodny itd. Mam na dniach do kupienia w cenie okolo 2500 PLN za nowy.
  2. Też się zastanawiałem nad bagażem :) . Jeżeli miałbym z nim jechać sam to na swój rower wszystkiego raczej nie zapakuje. Myślałem już nawet o wyjeździe bez namiotu (bez śpiworów, bez mat) ale zdaję sobie sprawę z tego, że z pokojem na jedną noc latem też nie będzie łatwo. W tej chwili nie mam żadnego namiotu, śpiworów itp. więc za bardzo nie mogę sprawdzić wyjazdu 2-3 dniowego. Będę musiał przemyśleć zakup namiotu i śpiworów (czy w ogóle zapakuje na jeden rower wszystko). Mamy rok aby się zastanowić :) , codziennie szukać pokoju nad polskim morzem to te super zajęcie ;) .
  3. Witam proszę o odpowiedź ludzi, którzy jechali tą trasą (chodzi mi o trudność). Za rok planuję właśnie taką wyprawę z synem (będzie miał 9 lat). Jeździ dużo na rowerze, spokojnie przejeżdża trasy po 40-50 km w ciągu dnia. Trasę chcę zaplanować w ten sposób, aby nie zakładać konkretnego punktu dojazdu każdego dnia, tylko po prostu jak mu starczy sił i będzie miał ochotę (jednego dnia pewnie 30 km drugiego 50 km:)). Jak widzicie taką wyprawę 9 latka? Czy ma to sens, czy jeszcze poczekać z 2-3 lata? Dodam jeszcze, że syn jeździ na rowerze górskim 24".
×
×
  • Dodaj nową pozycję...