Skocz do zawartości

Wred

Użytkownicy
  • Liczba zawartości

    3
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Wred's Achievements

Nowicjusz

Nowicjusz (1/4)

  1. Po dokonaniu pomiarów - mamy jakiś nietypowy sprzęt, ze średnicą sterów 1 cal (tj. wewnętrzna średnica główki mostka ok. 30mm) i kierownicą 31,8 mm. Chyba że coś pokręciłem ? Zamówiony więc regulowany mostek i dodatkowo adapter z 1 cala na 1-1/8 cala.
  2. OK, bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi, mam ju chyba jasność - nowy, regulowany mostek będzie optymalny. Rower ma koła 24 cale, ramę 18 a syn poniżej 150 cm (w tym noga 78 cm), jeszcze sezon-dwa wygodnie pojeździ bo posadzony na 26 cali nie był zadowolony... Adapter z linka widziałem w trakcie mojego pre-researchu przed zadaniem pytania, ale nie wzbudził mojego zaufania a kosztuje połowę ceny regulowanego mostka... Szkoda że w modelach juniorskich producenci tak zawężają zakresy regulacji kierownicy - faktycznie można by wymieniać rower co rok/dwa bo kiera "nie nadanża" za siodełkiem (gdzie zakres regulacji jest, i to nawet spory). Pozostaje tylko dobrać/zmierzyć średnice tych rurek i do dzieła ?
  3. Dzień dobry, przy wiosennym szykowaniu sprzętu okazało się że syn przez zimę urósł i po podniesieniu siodełka, kierownica w jego Indianie X-pulser 2.4 jest już trochę za nisko. Proszę o poradę jak najlepiej podnieść kierownicę Ahead jak na zdjęciu: 1. Nowy, regulowany wspornik? 2. Dodatkowe pierścienie-dystanse? 3. Inne? Jakie? Zakładam że kupiłbym części w Internecie i sam ogarnął, bo to chyba w moim zasięgu. Pozdrawiam Wu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...