Skocz do zawartości

pepik1378

Użytkownicy
 • Ilość treści

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O pepik1378

 • Ranga
  Nowicjusz
 1. Według tego schematu bębenek też jest w całości, a u mnie ta pomarańczowa zaślepka w bębenku dała się bez problemu wyjąć. Dziwna sprawa trochę. Jak będę zmuszony kupić nową piastę to do tej aktualnej dobiorę się z większą siłą...
 2. Witam, robiłem dziś mały serwis ww. piasty. Od strony napędowej zdjąłem plastikową osłonę bieżni, natomiast od strony tarczy hamulcowej przy próbie wyjęcia tego plastiku - plastik poddał się i pękł. Pytanie - czy ten plastik od str. tarczy jest w ogóle wyciągalny?
 3. Tak tak, to wiem. Tylko chodzi o ten element, w który jest wkręcony ten zamykacz. W pierwszym linku, którym podałem rama ma typowy otwór na ośkę, a w drugiej i trzeciej ramie są jakieś „adaptery” do ramy dołożone?
 4. Pod tym linkiem: https://superiorbikes.eu/pl/2017/x-road/x-road-issue/matte-smoky-alu-black-team-red na ostatnim zdjęciu w galerii widać ośkę od drugiej strony.Trochę pogrzebałem i faktycznie, po zacisku widać że "sztywniak", ale czym jest ten czarny element? Od strony napędowej to można byłoby wnioskować, że właśnie hak przerzutki ale od drugiej strony?
 5. Witam, Aktualnie poszukuję gravela na sztywnych osiach. Póki co robię research w internecie i nie do końca potrafię odróżnić ze zdjęć Quick Release od sztywnej osi. Czy jeśli w specyfikacji podany jest parametr tylnej piasty np. 12x142mm tzn. że na pewno jest tam sztywna oś, czy jednak QR też może posiadać takie oznaczenia? Na przykładzie - tutaj ewidentnie widać sztywną oś: https://superiorbikes.eu/pl/2017/x-road/x-road-team-elite/matte-dark-grey-grey-neon-red , natomiast tutaj?: https://superiorbikes.eu/pl/2017/x-road/x-road-elite/matte-orange-black-team-red Najbardziej rozchodzi mi się o tylną ośkę. Przednią wydaje mi się, że łatwo rozpoznać.
×
×
 • Utwórz nowe...