Skocz do zawartości

spamkiller

Użytkownicy
 • Ilość treści

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O spamkiller

 • Ranga
  Nowicjusz
 1. Zamieniłem podkładki (szeroką i wąską) miejscami i teraz jest git. Temat można zamknąć. https://ibb.co/h61B97 https://ibb.co/cbmNGn
 2. Założyłem dobrze, zgodnie z kierunkiem jazdy. Kolejność też jest prawidłowa. Jeszcze raz się pytam, bo widziałem że w niektórych klockach i rowerach jest zamieniona kolejność podkładek - szerokiej z wąską. Dla przykładu: http://city-sport.pl/environment/cache/images/0_0_productGfx_9353d0653a3f2bc830892bfa6d639322.jpg U mnie szeroka jest przy klocku, a wąska na końcu przed podkładką i nakrętką. Sprawdzałem i są takich samych kształtów, różnią się tylko grubością. Zapewne wystarczy zamienić kolejnością.
 3. Nie, były bardziej proste, z tym że wcześniej były zupełnie inne klocki. Teraz wymieniłem na komplet nowych. Może podmienić miejscami te okrągłe nakładki (szeroką z wąską)?
 4. Witam, ostatnio wymieniłem sobie klocki hamulcowe na nowe. Wszystko ładnie wyregulowane i działa jak należy. Moją wątpliwość budzi odstęp szczęk od koła czy też od siebie samych. Wcześniej były bardziej pionowe teraz znacznie bardziej są odchylone na zewnątrz układając się w V. Czy jest to prawidłowe zamontowanie czy też jednak jest to za duże odchylenie i może powinienem zamienić miejscami podkładkę szeroką z wąską na klockach? https://ibb.co/hr6Vmn https://ibb.co/jrYMsS Pozdrawiam Bartek.
×
×
 • Utwórz nowe...