Skocz do zawartości

Pawel36

Użytkownicy
  • Postów

    4
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia Pawel36

Nowicjusz

Nowicjusz (1/4)

  1. Sprawdziłem ostatnio szosowe na trekingu i cóż wkładka robi robotę komfort jazdy zdecydowanie na plus
  2. Sprawdziłem na ostatniej przejażdżce kolarskie z wkładką i nie jest źle powiem nawet że jest zdecydowanie lepiej po 70 km jazdy niż bez.
  3. To spoko fakt siodełko jest większe nie mniej po dłuższej jeździe siedzenie boli. Oczywiście jeżdżę też w luźniejszych ubraniach w końcu ma być wygodnie. Zainwestowałem też w bardziej dopasowanie ubranie więc skoro już jest to też będę go używał. Dziękuję za pomoc.
  4. Mam pytanie czy na rower trekkingowy ok będzie odzież kolarska typu leginsy z pampersem bluza ewentualnie kurta na chłodniejsze dni
×
×
  • Dodaj nową pozycję...