Skocz do zawartości

Składak serwisowy - prośba o opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wszystkim,

Od jakiegoś czasu przymierzam się do kupna nowego roweru. Oczywiście jak większość chciałbym "nie wiadomo co za prawie nic". Mój budżet wstępnie był 2,5k, ale zastanawiałem się nad rowerami do 3,5k (licząc na promocje). Po kilku dniach poszukiwań zacząłem się zastanawiać czy faktycznie jest mi potrzebny rower za 3,5k. Jeżdżę bardzo mało (ale mam nadziej zacząć więcej jeździć mając nowy rower). Ale wracając do meritum: W trakcie poszukiwań trafiłem na rower składany przez serwis rowerowy za ok 2700 zł, chciałbym was prosić o jego ocenę. Rozumiem że nie będę miał gwarancji na taki rower, ale rozważałem również zakup używanego, a wtedy to i z rękojmią było by ciężko. Ewentualnie jeżeli uważacie że coś mogło by być lepsze, to bardzo proszę o podpowiedzi. Jeśli bym się na niego zdecydował to będę negocjował. Z góry dziękuje za każdą sensowną odpowiedź.

Pozdrawiam 

Krzysiek

https://allegro.pl/oferta/leader-fox-seven-27-5-deore-hamulce-tarczowe-1x10-10507844629

dane techniczne z ogłoszenia:
 

Dane techniczne:

  • RAMA cieniowane aluminium - Al 6061 DB główka ramy taper
  • KOLOR czerowny "Ducati"
  • ROZMIAR RAMY wysokość rury podsiodłowej mierzona od środka przedniego obrotu do końca rury podsiodłowej 46 cm/ 18 cali
  • PRZEDNI WIDELEC amortyzowany SRSunTour MOBIE 25 AIR oś 15mm sprężyna + olej
  • KOŁA 29 cali, nitowane obręcze CIRCLESTARS, piast NOVATEC na łożyskach maszynowych
  • MANETKA Shimano SLX 10 przełożeń
  • HAMULCE tarczowe hydrauliczne Shimano ALIVIO
  • PRZERZUTKA TYLNA Shimano DEORE
  • KASETA ZĘBATEK 10-rzędowa 11-42T
  • ŁAŃCUCH Shimano
  • MECHANIZM KORBOWY 1-rzędowy Shimano DEORE Hollowtech II + zębatka DECAS ( zębatka do wyboru 32, 34 lub 36 zębów )
  • SIODŁO komfortowe VADER Sport
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...