Skocz do zawartości

Rower kroos! POMOCY!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Chcę kupić rower z krossa do ok. 1800 złoty .

byłem zainteresowany którymś z modeli kross hexagon . Byłem w sklepie kross i powiedziano mi ze hexagon to raczej rower

do jezdzenia po górach , a na drogę nie bardzo . Ktoś ma kóryś modeli kross hexagon i może się wypowiedzieć jak to wyglada z jazdą po drogach ?

 

a polecona mi bym poogladał sobie lepiej kross evado .

 

ktoś coś doradzi ?smile.png

Odnośnik do komentarza

Ja mam hexagona R6. Ale sprzedawca dobrze Ci doradził, bo to jest rower do lasu/ w teren. Po drogach się nim jeździ nie tak efektywnie jak np. crossem, trekkingiem lub szosówką. 

 

Ile ważysz i ''mierzysz''? 

 

Zależy od Twoich preferencji jazdy i terenu po jakim będziesz jeździł. Jeśli to będzie asfalt mieszany z lekkim ''terenem' to poleciłbym crossa. Evado 2.0 to typowy sprzęt rekreacyjny. Przerzutki altus i acera, klasyczne V-Brake. Tylko dziwi mnie fakt, że na oficjalnej stronie Krossa nie ma informacji o piastach. ALe po zdjęciach widać, że są to JoyTechy. W cenie się na pewno zmieścisz.

Odnośnik do komentarza

Ja mam hexagona R6. Ale sprzedawca dobrze Ci doradził, bo to jest rower do lasu/ w teren. Po drogach się nim jeździ nie tak efektywnie jak np. crossem, trekkingiem lub szosówką. 

 

Ile ważysz i ''mierzysz''? 

 

Zależy od Twoich preferencji jazdy i terenu po jakim będziesz jeździł. Jeśli to będzie asfalt mieszany z lekkim ''terenem' to poleciłbym crossa. Evado 2.0 to typowy sprzęt rekreacyjny. Przerzutki altus i acera, klasyczne V-Brake. Tylko dziwi mnie fakt, że na oficjalnej stronie Krossa nie ma informacji o piastach. ALe po zdjęciach widać, że są to JoyTechy. W cenie się na pewno zmieścisz.

 

180 cm - 82 kg

 

szczerze to bardzo długo nie jezdziłem na rowerze :) ale bd jeździł 60 % po asfalcie , reszta lasy i pola .

 

nie wiem czemu ale bardziej kusi mnie kupic któregoś z hexagonów ;/ ale bardzo chetnie wyslucham jeszcze waszych opini :) bo nie znam sie za bardzo :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...