Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Ostatni rower MTB jaki zakupiłam to model AUTHOR QUANTA z '08 . Używany kiedyś nie mal co dnia, na krótkie i dłuższe trasy poszedł w odstawkę. Jazda na nim w moim odczuciu była przyjemna (więc chyba nie mam wygórowanych wymagań albo to nie znajomość nowych rozwiązań technologicznych, które poprawiają komfort jazdy), lecz z biegiem lat rower stał się za mały. Obecnie nie stanowimy zgranego duetu, ze względu na nasze gabaryty. Stęskniona za jazdą rowerem (po śnieżkach, po lasach, po mieście i innych nie znanych kierunkach) stoję przed wyborem zakupu nowego roweru MTB. Chciałabym aby był to przemyślany i solidny zakup na lata. Lubię czasem przejechać rowerem po schodach, ze skarpy, po wyboistej drodze, asfalcie czy innych trudnych podłożach, więc rower powinien być wytrzymały na wszelkie wariactwa :)

Zwracam się do Państwa, jako społeczności bardziej doświadczonej w tematyce rowerowej z prośbą o pomoc w wyborze. Wstępnie wykonałam mały research i mam wytypowane pare modeli. Co o nich sądzicie? W co warto zainwestować, a za co nie warto przepłacać? Inne propozycje również będą pomocne, ponieważ obecnie kieruję się typowo stereotypowym kobiecym tropem "o ten jest ładny" :)

TREK

KROSS

SPECIALIZED

Jak widać powyżej zaprezentowano szeroki zakres cenowy, jednakże zważając na obecną sytuację rozważam opcje czy celować w niższe kwoty i za kilka lat wymienić na kolejny model, czy lepiej kupić drożej i od razu lepiej. Będę wdzięczna za wszelkie porady :)

Pozdrawiam,

Natalia

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...