Skocz do zawartości

Trekking/Cross dla Taty do 2500zł


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ponownie!

Wzrost: 185cm,

Waga: 120kg

Przeznaczenie: drogi asfaltowe, szutrowe, wyjazdy na ryby, czasem jakieś leśne ścieżki

Po udanym zakupie pierwszego roweru dla mnie, czas na drugi. Tym razem dla Taty, który jest słusznych gabarytów. Byłem dzisiaj z nim obejrzeć kilka rowerów w moim mieście, aby miał okazję się przejechać na rowerze crossowym i trekkingowym. Po oględzinach kilku rowerów, bardziej skłaniał się w stronę crossowych modeli, gdyż trekkingowe wydawały mu się dość toporne w jeździe, aż do tego modelu:

https://bikepark24.pl/Rower-trekkingowy-Cube-Touring-Pro-brown-silver-2019.html

 

Mam możliwość nabycia go cenie 2640zł, w dodatku z serwisem na miejscu. Na jego plus przemawia, że ma bagażnik, stopkę, oświetlenie, mogę go wziąć na raty oraz nie odczuwa się znacznej różnicy podczas jazdy między nim, a rowerem crossowym. Jak miało to miejsce, przy porównywaniu rowerów Gianta, czy chociażby między tym modelem również z tego samego sklepu:

https://bikepark24.pl/Rower-trekkingowy-Winora-Domingo-24disc-28-meski-czarno-czerwony-2019.html

 

Czy w tej cenie ten Cube to dobry wybór, czy można kupić coś lepszego? Chętnie zobaczę wasze propozycje.

 

Opublikowano

Np Unibike Expedition. Nabyłem i jestem bardzo zadowolony z wyboru. Świetny osprzęt i geometria roweru.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
5 godzin temu, Beder75 napisał:

Np Unibike Expedition. Nabyłem i jestem bardzo zadowolony z wyboru. Świetny osprzęt i geometria roweru.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Faktycznie, właśnie oglądałem i wypada lepiej pod względem osprzętu. Jestem ciekaw jak z geometrią. Mam nadzieje, że gdzieś u mnie w mieście będzie możliwość przejechania się.

Opublikowano
Faktycznie, właśnie oglądałem i wypada lepiej pod względem osprzętu. Jestem ciekaw jak z geometrią. Mam nadzieje, że gdzieś u mnie w mieście będzie możliwość przejechania się.

Z tą geometrią trochę kwestia indywidualna. Mam 186 wzrostu i dość długie ręce. Rower na spore możliwości regulacji w mostku i siodełku.

Ja przesiadłem się z Kands Elite Pro. Jest duża różnica na plus.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano

Dzisiaj zrobiłem 20 km łącznie od zakupu ok. 500 km i jestem mega zadowolony.

 

Wiadomo sky is the limit w tym temacie. Ale rower po prostu spełnia moje oczekiwania i jest bardzo dobrze wykonany.

 

Daj znać jak poszły testy.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Opublikowano

Rower sprawuje się świetnie, wielkie dzięki  raz jeszcze za polecenie. Przyznam, że podoba mi się płynność z jaką wszystko w nim chodzi, co prawda nie jest to mój Cube ale i tak wypada znakomicie. 

Opublikowano

Cieszę się bardzo, że mogłem pomóc. Rower kupiłem analizując wiele wątków na forach rowerowych z moim stylem jazdy i potrzebami.

Jeżdżę 90 % asfalt 10% szuter. Głównie miasto i turystyka rowerowa.

Beder

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...