Skocz do zawartości

trekkingowy do 4500 maksymalnie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od jakiegoś czasu szukałem roweru trekingowego, wstępnie miał być elektryk ale jednak 2-3 lata pozostanę jeszcze na zwykłych kołach bez zasilania proszę o pomoc w doborze trekingu na dojazdy do pracy+ wycieczki po pracy(głównie weekendy)

interesują mnie zachodnie marki cube scott trek, radon, kalkhoff ktm specialized bergamont guederit, stevens winora etc. Wiadomo im taniej tym lepiej(  grę chodzi także używany rower, lecz najlepiej od sprzedawcy z paragonem, fv czy umową)

Założenia to prądnica, bagażnik, błotniki jak w pełnym trekkingu, ładny wygląd i wygodny. Moje typy padają na:

1. Cube kathmandu pro (iridium n-black -co to jest za kolor)? ewentualnie blue cena ok 4500--> niestety rynek wtóry ubogi (podobają mi się Katmandu i delhi z ubiegłych lat czarne, matowe czarne albo z zielonym akcentem) jednakże widzę że polityka firmy taka że modeli z poprzednich lat się nie kupi w sklepach i u dilerów.

2. Kalkhoff Endeavour- czarny albo najlepiej matowy, który brać rocznik o jak osprzęt w stosunku do ceny?

3. scott sub evo 20 rozważać to ? bo zdaje się że to dużo niżej od kathmandu  pro i kalkhoff?

Może coś polecicie ?markę, rower? w kolorze najlepiej matowym, czarnym + ewentualne przełamanie kolorem...?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...