Skocz do zawartości

Rower crossowy 1100-1300


Rekomendowane odpowiedzi

Rockrider 6.0 - ja przedtem na tym jeździłem i 1200 a moze i wiecej km zrobiłem i było ok wiec naprawdę to nie będzie rower na upgrade nie jest to wyczynowa jazda. +/-20 km/h  do pracy średnia odległość 12km. choć jeszcze zastanawiam się nad jakimś mtb 27.5/28cali koła jest coś ciekawego czy za mały budżet? ale  w tamtym rowerze brakowało mi szybkości chyba poprzednia opcja bedzie lepsza podemnie z drugiej strony nie bałem sie zeskoczyc z chodnika ? ehhh

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Dzień dobry

 

Potrzebuję się poradzić co do wartości starych rowerów, ale nowych :) Konkretnie chodzi o ten rowerek http://allegro.pl/nowy-rower-kellys-saphix-silver-2011-i7258248215.htmlWcześniej jako młody człowiek jeździłem na mtb, jeden z nich nawet sobie sam złożyłem na ramie Cube analogue z osprzętem srama 7.0 i shimano deore (mam go do dzisiaj). Teraz potrzebuję czegoś niedrogiego z większymi kołami (28 cali) i nie zależy mi na wysokiej grupie. Chodzi tylko o to, żeby była rama przyzwoita i żebym mógł tym jeździć na wycieczki z dziećmi (z tym jedno na foteliku na tym rowerze). Kellys saphix, który umieściłem w linku jest z roku 2011 i właśnie czy jego siedmioletni wiek pomimo tego że jest nowy nie predysponuje go do jakiegoś serwisu, np wymiana ogumienia czy wymiana oleju w amorku, czy w ogóle nowego smarowania elementów ruchomych? No i czy ta cena jest normalna czy w razie czego trzeba się jeszcze potargować?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...