Skocz do zawartości

Rower trekkingowy - jaki?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Zastanawiam się nad kupnem nowego roweru i mam z tym pewien problem wynikający z mojego braku wiedzy jeśli chodzi o sprzęt, dlatego liczę na pomoc bardziej doświadczonych forumowiczów ;)

 

Zatem potrzebuję roweru do wycieczek w okolicach 100km, czasem mniej czasem więcej, po zróżnicowanym terenie: asfalt, miasto, drogi polne, lasy (ale bez przesady, nie będę jeździł po kamieniach czy coś aczkolwiek błoto może się zdarzyć). Myślę o trekkingu, gdyż chciałbym zamontować do niego różnego rodzaju osprzęt. Zależy mi na hamulcach tarczowych i dynamie w piaście.

 

Na razie najbardziej przypadł mi do gustu ten rower i chciałbym poczytać co o nim myślicie, ale jestem też otwarty na inne propozycje.

http://www.dobrerowery.pl/kross-trans-arctica-2017-meski?from=listing

 

Dziękuję bardzo za pomoc i pozdrawiam :)

Hubtar

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Całkiem przyzwoity osprzęt, jednak cena jak dla mnie wygórowana ponieważ w tym wypadku płacisz głównie za markę, a nie za faktyczną i wysoką jakość. Zaczynając od początku to warto zapytać: jaki budżet jesteś w stanie przeznaczyć na zakup roweru? Pytam bo zajmujemy się nimi na co dzień i na pewno będziemy mogli doradzić odpowiedni model. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...