Skocz do zawartości

Czy warto zakupić rower


Rekomendowane odpowiedzi

Czyli przyda się przyzwoity osprzęt, który się nie rozleci po kilku miesiącach.

Ile chcesz wydać max. ? Do Twoich celów i w tym przedziale cenowym polecałbym rower z kasetą zamiast wolnobiegu, sztywnym widelcem i bez całego balastu trekkingowego. chyba że zależy Ci na bagażniku?

 

 

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6740103894

Zapytaj, czy nie sprzedają Ci ten model o 100zl taniej z sztywnym widelcem (Jest model V1 z sztywnym i amorkiem, gdzie z sztywnym jest 100zl tanszy) tego modelu nie polecam, bo nie polece nic na wolnobiegu, ale wyższy model V2 juz się lepiej prezentuje i ma starą sprawdzoną przyzwoitą przerzutkę acera. Wtedy będziesz miał Jako taki sprzecik, który posluży Ci do dojazdu do pracy i nie będzie ważył 17kg tak jak ten romet.. 17 kg to sporo.

Odnośnik do komentarza

Rower będę kupować na raty dlatego szukam tylko i wyłącznie allegro (raty 0%) nie mam do końca ustalonego budżetu ale nie chciałbym wydawać dużo ponad tysiąc złoty ze względu na to że rower podczas pracy będzie stał na dworze. Co do lampek napisałem że mi zależy dlatego że będę jeździć z samego rana i wracać w nocy (praca II zmianowa) ale tutaj mogę użyć lampek na baterie. Co do bagażnika nie będzie mi zbytnio potrzebny.

 

Co do tego roweru który poleciłeś to rozumiem że mam zrezygnować z amortyzatora i poprosić aby wstawili mi sztywny widelec?

 

Pozdrawiam

Łukasz

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...