Skocz do zawartości

Zakup roweru


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich i mam jeszcze jedno pytanie.Poleciliście mi zakup Tribana 540 jako pierwszej szosy ale jestem skłonny dołożyć trochę i kupić Bitwina Ultra 700 AF i nie wiem czy warto na pewno przełożenia z przodu 50x34 i geometria ramy Endurance  będą bardziej odpowiednie dla mnie amatora ale chciał bym jeszcze usłyszeć opinię o kołach o różnicy szprych między przednim a tylnym i zamontowanym nisko tylnym hamulcu.

Odnośnik do komentarza

pawelgdynia1 pomyśl o tym tak, forum jest dobrem ogólnym z którego korzystamy my ale też inni. Zazwyczaj jednak zaglądamy tu żeby zasięgnąć informacji i uzyskać pomoc.

Jak ją znaleźć? 

Zaczynamy przeglądać istniejące już tematy. Prawda? I teraz każdy kto ma jakiś problem niech napisze do 1 problemu tylko 4 wątki. Sporo trzeba przekopać żeby co czegoś konkretnego się dostać, a przecież to wciąż ten sam problem to poco produkować kolejne wątki i utrudniać komuś, a może i kiedyś samemu sobie życie?

To jedno, a drugie to żeby łatwiej kiedyś się szukało konkretnego wątku tytuł powinien zawierać więcej danych o problemie. Bo co wiemy o temacie który jest zatytułowany:   "Zakup roweru" takich wątków może być tysiące za 5 lat sam już dwa takie założyłeś, czy nie lepiej byłoby zatytułować ten wątek "Triban 540 czy Bitwin Ultra 700 AF??" 

 

I przecież nie chodzi mi o to żebyś nie zadawał pytań, wręcz przeciwnie pytania często są tak samo cenne jak i odpowiedzi i po to są fora żeby dyskutować. Więc niepotrzebnie się unosisz honorem.

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...