Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Przeczytałem sporo tekstu na tym forum by nie być kolejnym pytającym jaki rower wybrać itp. Swoją drogą cieszę się, że mogłem się czegoś nauczyć - choćby podstaw. Na początku wystarczył mi by rowerek MTB z Decathlonu za 800 zł jak ma szwagier. Z pełną świadomością, że to nie jest szczyt techniki lecz pół żartem pół serio wolałem się nie zagłębiać w szczegóły bo przestałby mnie satysfakcjonować np taki Btwin porównując to do fotografii lustrzanka za 2 tys. nie będzie cieszyć z Kitem wiedząc, że to nie to samo co pełna klatka z L-ką bądź w astronomii dobra luneta czy dobra lornetka w porównaniu do dużego Newtona 12. Mimo, że super zdjęcia zrobi się nawet telefonem lub lornetką zobaczy się M31. Do sedna. Też jestem za zasadą, że na tanie rzeczy nas nie stać więc zacząłem się zagłębiać. Uznałem, że chciałbym mieć/wystarczy mi osprzęt na poziomie Alivio.Proszę doświadczone osoby o radę, czy ten sprzęt faktycznie wykorzystam. Rower jest mi potrzebny by pojeździć 2-3 razy w tygodniu w bezdeszczowe dni od 10-20 km w krótkich wypadach z moją narzeczoną po wiejskich asfaltowych i ziemnych drogach( MTB bo mam plan robić czasem wypady w las, w pola w samotności) oraz rzadko jednak w planach wypady od Pszczółek do Gdyni w samym trójmieście.

 

 

No więc,

Kross Level R2 2015 za 1679 zł lub KROSS Level R4 2015 z myślą na lata jeśli naprawdę to wykorzystam wg was,

czy Rower Kross Hexagon X1 2015 za 900 zł lub innego Btwinga w Decathlonie czy innym sklepie i  z czasem w przypadku awarii wymieniać na lepszy osprzęt lub pozostawać na tym samym poziomie,

 

z góry dzięki pzdr

 

 

PS. Dotychczas jeździmy stara damką  i góralem ze stalą..

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...