Skocz do zawartości

uniwersalny rower +/- 3000 PLN do rekreacyjnej jazdy


Rekomendowane odpowiedzi

Z mankamentów rower przyjechał wstępnie złożony. Niestety przerzutka tylna nie chodziła tak jak potrzeba i nie mogłem jej wyregulować. Podjechałem do serwisu w okolicy i okazało się że hak przerzutki jest skrzywiony i zdaje się że podczas transportu to sie stało bo na pudełku jest wgniecenie. Hak wyprostowanyvi chodzi teraz jak należy. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, ryjekdarek napisał(a):

Z mankamentów rower przyjechał wstępnie złożony. Niestety przerzutka tylna nie chodziła tak jak potrzeba i nie mogłem jej wyregulować. Podjechałem do serwisu w okolicy i okazało się że hak przerzutki jest skrzywiony i zdaje się że podczas transportu to sie stało bo na pudełku jest wgniecenie. Hak wyprostowanyvi chodzi teraz jak należy. 

Pisz jak się jeździ, ile waży, pokaż, jak wygląda, i najlepiej daj linka do oferty, którą kupiłeś, ponieważ widzę różne specyfikacje 😆 Gratuluję zakupu, crossy są poczciwe, uniwersalne i takie fajne do jeżdżenia. 

Chętnie porównam sobie z moim Orkan 5.

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, ryjekdarek napisał(a):

Kupiony kross evado 6.0. Dziękuję za wszystkie komentarze i sugestie. 

Wkradła się pomyłka kupiłem krossa level 6.0 czyli mtb. Pomyliłem nazwę. Sorry za wprowadzenie w błąd. Link w pierwszych wiadomościach. Zakup z centrum rowerowe. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...