Skocz do zawartości

PszeNik

Użytkownicy
  • Postów

    14
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia PszeNik

Forumowicz

Forumowicz (2/4)

  1. Dzięki! już pierwszych kilkanaście kilometrów za mną i jeździ się naprawdę super ?
  2. Niestety sklep ma coś namieszane na stronie i Spec Chisel Comp 2020 jest niedostępny i już nie będzie. Chciałbym wybrać z tych rowerów: https://www.giant-bicycles.com/pl/xtc-advanced-29-2 https://www.kellysbike.com/pl/mtb-xc-c714/hacker-70-p64105 https://www.kellysbike.com/pl/mtb-xc-c714/hacker-50-p64106 https://www.cannondalebikes.pl/rowery/2020-gorskie/xc-race/f_si/f_si-carbon-5 Który z nich jest najsensowniejszy dla mnie? Najlepszy osprzęt ma Kellys Hacker 70. Najbardziej podoba mi się Giant. Ale nie potrafię ocenić geometrii tych ram i późniejszej eksploatacji tych rowerów...
  3. Nie, nie ? To pytanie raczej na przyszłość gdyby fabryczny SX nie domagał albo zapragnę modzenia gdy odezwie się wewnętrzny gadżeciarz ? Bardzo dziękuję @jajacek za pomoc. Jak dostanę rower to wrzucę jakieś foto ?
  4. Ale gdyby SX sprawiał problemy to jest opcja wymiany na coś innego? edit: Tak czy siak zamówiony ?
  5. Ale rama to jest to samo co w polecanym i posiadanym przez Ciebie Chiselu Ekspert 2019 tak? Generalizując Chisel Comp 2020 powinien być ok?
  6. No to z BH pass... Wracając do polecanych Specy. Experta nie ma nigdzie w moim rozmiarze ale takie są dostępne XL https://www.greenbike.pl/rower-gorski-specialized-chisel-2020-p-6184.html https://www.greenbike.pl/rower-gorski-specialized-chisel-comp-2020-p-6185.html Czy amor w tańszym (Judy Silver) da radę? Osprzęt w obu SRAM SX tylko w tańszym gorsze hamulce? Który lepszy w stosunku do ceny? Generalnie dobry byłby to wybór?
  7. Rozwiń proszę troszkę temat. Czy będzie dla mnie nie wygodny? Czy wart jest tej kasy (to chyba model z 2017 roku)? Czy wszystko w nim okej?
  8. Fajne te BH niestety nie ma rozmiarów dla mnie w tych dwóch modelach. Ale jest coś takiego w moim rozmiarze https://www.centrumrowerowe.pl/rower-bh-ultimate-29-fox-pd20179/?v_Id=131375 ale czy to nie przesada? ?
  9. Jednak wolałbym się zmieścić w tych 6 tysiącach ? Dziękuję za pomoc. Na tą chwilę nastawiam się na Kellys Gate 90 2019. Jeśli jednak coś jeszcze wymyślę to nie omieszkam zapytać o opinie ?
  10. No to na placu boju zostają Gate 90 2019 i 2020 oraz Scott Scale 950 2019 i 2020. Czy jeszcze jest coś wartego zainteresowania? Mam jeszcze wątpliwość co do Gate 90 bo wg internetów 2020 i 2019 mają ten sam amorek z przodu - Sektor a 2020 ma chyba lepszy osprzęt XT/SLX w porównaniu do 2019 na Sram NX?
  11. Bardzo mi się wizualnie podoba ale ma koła 27,5" a chciałby już coś pełnowymiarowego 29". Dziękuję za sprawdzenie. W żadnym sklepie internetowym nie znalazłem Chisel Expert w rozmiarze XL. Moje użytkowanie to typowa rekreacja. Żadne ekstremalne trasy. Powiedzmy 40% leśne ścieżki, 30% polne piaskowe dróżki, 30% chodniki/asfalt/dziury/krawężniki ? XC500 w Decathlonie został już tylko w rozmiarze M dostępny. Speca z braku dostępności muszę odpuścić. Pozostał Scott Scale choć też nie jest różowo z dostępnością. Jak się ma wersja 950 2020 (wiem że ponad budżet) do opisanej przez Ciebie wersji 2019? Jak w tym wszystkim wypada 960 2020? Z dostępnych bardziej rowerów mam Kellys Gate 90 2020 (6k) lub 2019 (~4,5k). Czy 2020 jest wart dopłaty? Jak w stosunku do w/w ma się również dostępny CUBE Reaction Pro i Cube Reaction Race?
  12. Witajcie! chciałbym zakupić rower ? Kiedyś miałem mtb Schwinn Mesa GS. Potem crossa (nie wiem czemu) Kross Evado 5.0 ale nim się nim nacieszyłem ktoś pożyczył i nie oddał. Rower to jedyna aktywność fizyczna którą lubię. Jeżdżę głównie po dziurawych chodnikach, ścieżkach szutrowych i lesie. Równy asfalt to rzadkość więc jednak chciałbym MTB. Mam 188cm wzrostu i warzę ~115kg. Chciałbym na rower przeznaczyć 5-6k ale nie ukrywam, że wolałbym zakup na raty (optymalnie 20x0%) bo nie lubię od razu robić przeciągu na koncie ? Chciałbym rower jakiejś "fajnej" marki który mnie wytrzyma i pozwoli na późniejszą rozbudowę o lepsze podzespoły (jestem typowym gadżeciarzem ? ) Najbardziej podobają mi się na "oko" Scotty (Scott Scale 950/960) i Spece (Chisel) ale nie znajduję interesującej oferty. Z dostępnych w preferowanym finansowaniu rowerów widziałem Kellys Gate 90 2020 albo sporo taniej 2019 lub Cube Reaction Pro/Race. Z wymagań to jedynie napęd 1x żeby mniej roboty było ? Prośba o pomoc.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...