Skocz do zawartości

Pytajacy

Użytkownicy
  • Postów

    4
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pytajacy

  1. Co sądzicie o takim rowerze? nie mówię że ma być na lata, ale czy da radę na powiedzmy rok? https://www.olx.pl/d/oferta/cena-do-poniedzialku-rockrider-27-5-cala-xl-rower-meski-gorski-mtb-CID767-ID15opRq.html?reason=extended_search_extended_distance
  2. Dieta, treningi, dużo ruchu, kroki, liczenie kalorii 😁 i dużo samozaparcia
  3. Tak właśnie myślałem aby to był rower tymczasowy który mi pomoże zbić wagę i dał radę ponieważ z każdym tygodniem udaje mi się zbić wagę o te 1kg.
  4. Cześć, szukam roweru do 1000-1500zł dla osoby ważącej 141/140kg, mierzącej 186cm. Aktualnie jestem na redukcji zbiłem ze 170kg na 140kg jestem aktywny fizycznie, chodzę na siłownie, chodzę na spacery/na piechotę do pracy (minimum 4km) oraz również robię rowerek, aktualnie jestem na 15 poziomie oporu jak kogoś by to interesowało . Chciałbym jeszcze dorzucić rower który będzie używany głównie przez miasto ze względu że chciałbym dojeżdżać nim na siłownie i do pracy zamiast samochodu.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...