Red Bull Rampage 2012

Nie trzeba interesować się sportami ekstremalnymi by dobrze wiedzieć, że od wielu lat jedną z najbardziej angażujących się w tą dziedzinę sportu firm jest Red Bull. Oglądając przygotowane przez nich zawody naprawdę można odnieść wrażenie, że w tym wszystkim nie chodzi jedynie o reklamę i pieniądze, ale także (a może przede wszystkim) o dobrą zabawę.

Być może skok Felixa Baumgartnera z 39 kilometrów był jednym z największych przedsięwzięć w historii tej firmy, ale wydaje mi się, że ekstremalna jazda na rowerze może mu dorównać jeżeli chodzi o widowiskowość.

Oglądając tego typu filmy można zadać sobie pytanie – czy oni już oszaleli czy na granicy szaleństwa balansują :) Tym niemniej ogląda się ich z przyjemnością.

 Aby napisać komentarz pod wpisem, nie musisz się rejestrować! Wystarczy, że podasz swoją nazwę i e-mail oraz zaznaczysz ptaszkiem "Wolę pisać jako gość". Trzeba odhaczyć jeszcze dwa okienka od góry, gdzie zgadzacie się na przetwarzanie Waszych danych. Zapraszam do komentowania - odpisuję na wszystkie pytania, nawet w starych wpisach.