Lans rowerowy – daj się zauważyć na ulicy

„Każdy” chciałby świetnie wyglądać jadąc na rowerze. Zwracać na siebie uwagę, przyciągać wzrok wszystkich w promieniu kilometra. Blask sławy, zazdrosne spojrzenia, uśmiechy, a może nawet jakieś autografy – jak to osiągnąć? Czy trzeba być znanym aktorem, piłkarzem, czy kolarzem? Czyżby wystarczyło trochę pomóc szczęściu?

Może wystarczy nam lanserski cruiser, którym będziemy przemierzać nadmorskie bulwary i deptaki?

Jak dobrze wyglądać na rowerze
fot. Jeff Moser

A może lepiej założyć obcisłe gatki oraz kask i w tym świecącym stroju szukać zachwyconych przypadkowych gapiów na asfaltowych drogach, tak jak zrobił to MC SpandX?

TO NIE BĘDZIE POTRZEBNE!!!

Wystarczy jeden, niewielki przedmiot by KAŻDY zwrócił na nas uwagę i to z daleka. Z tym, co mam dla Ciebie – nikt nie pozostanie na Ciebie obojętny. To najnowszy lans na mieście i wiosce! I co najważniejsze – ZA DARMO!

Jedyne co będzie Ci potrzebne, to…. ZARDZEWIAŁY ŁAŃCUCH! Genialne, prawda?

Zardzewiały łańcuch rowerowy
fot. Photofinish 2009

Dźwięk jaki będzie wydawał Twój rower zapadnie w pamięci każdego! Dodatkowo nie będziesz musiał dzwonić na nikogo dzwonkiem – wszyscy pokornie zejdą Ci z drogi! Zastanawiam się czemu osoby jeżdżące z nienasmarowanym łańcuchem nie pójdą o krok dalej! Cały rower w rdzy i hałas dobiegający z każdego możliwego elementu – to dopiero musi być LANS! Pal sześć X-Factor, Mam Talent i inne. Teraz na TOP-ie jest Mam Piszczący Łańuch!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

11 komentarzy

 • Zwykły mineralny olej silnikowy bardzo dobrze się sprawdza. Napęd pracuje cichutko i lekko. Wszystkie Finish Lajny mogą się schować. A jak ktoś jest lanserem z krwi i kości, może sobie nasmarować syntetycznym Mobilem albo jakimś innym Castrolem 5W30 :)

 • Co do smarowania łańcucha,to tańszym rozwiązaniem niż Finish Line jest Pilarus (olej do smarowania łańcuchów pił motorowych,1L to wydatek około 10zł,dostępny na każdej stacji benzynowej.
  Kiedyś przepłacałem za finisza a jego działanie wiele się nie różni od tańszego zamiennika.

 • „Jeśli holenderka będzie ładnie odnowiona – to czemu nie :)”
  Tak ale by nie piszczała czy skrzypiała ;)
  Ps. Jak mogę sie skontaktowac na priv z autorem bloga?
  Bardzo proszę o jakis namiar.

 • Jeśli holenderka będzie ładnie odnowiona – to czemu nie :)

  Generalnie rdza na ramie mi nie przeszkadza – ma to nawet swój urok jeśli się to umiejętnie zrobi :)

 • Holenderka wyłowiona z kanału = +100 do lansu :D

  Ten cruiser jest zaje… – podoba mi się taka estetyka. Swego czasu w Prexerze podczas Łódź Design była wystawa Kamilos Kustom Kreations. Fajne maszynki, widywałem niektóre na mieście. Cruisera można kupić na www.roowery.pl albo w Łodzi na 1. Maja 14.

 • Poszukaj w Google takiego roweru jak np. NIRVE Canibal Raw albo NIRVE Tension Deviate Red. Albo generalnie wpisz „rower cruiser” – na pewno znajdziesz wiele, wiele więcej tego typu rowerów w polskich sklepach :)

 • Prawda. Naprawdę wielu rowerzystów nie smaruje łańcuchów! Codziennie spotykam kilka takich lansiarskich pojazdów :D

 • Coś w tym jest co napisałeś bo 50% rowerzystów których mijam ma nie nasmarowany lacuch i piszczy nie ziemsko aż mam ochotę zatrzymać i im to nasmarowac :) a teraz już wiem ze próbują sie lansowac.