Lans rowerowy – daj się zauważyć na ulicy

„Każdy” chciałby świetnie wyglądać jadąc na rowerze. Zwracać na siebie uwagę, przyciągać wzrok wszystkich w promieniu kilometra. Blask sławy, zazdrosne spojrzenia, uśmiechy, a może nawet jakieś autografy – jak to osiągnąć? Czy trzeba być znanym aktorem, piłkarzem, czy kolarzem? Czyżby wystarczyło trochę pomóc szczęściu?

Może wystarczy nam lanserski cruiser, którym będziemy przemierzać nadmorskie bulwary i deptaki?

Jak dobrze wyglądać na rowerze
fot. Jeff Moser

A może lepiej założyć obcisłe gatki oraz kask i w tym świecącym stroju szukać zachwyconych przypadkowych gapiów na asfaltowych drogach, tak jak zrobił to MC SpandX?

TO NIE BĘDZIE POTRZEBNE!!!

Wystarczy jeden, niewielki przedmiot by KAŻDY zwrócił na nas uwagę i to z daleka. Z tym, co mam dla Ciebie – nikt nie pozostanie na Ciebie obojętny. To najnowszy lans na mieście i wiosce! I co najważniejsze – ZA DARMO!

Jedyne co będzie Ci potrzebne, to…. ZARDZEWIAŁY ŁAŃCUCH! Genialne, prawda?

Zardzewiały łańcuch rowerowy
fot. Photofinish 2009

Dźwięk jaki będzie wydawał Twój rower zapadnie w pamięci każdego! Dodatkowo nie będziesz musiał dzwonić na nikogo dzwonkiem – wszyscy pokornie zejdą Ci z drogi! Zastanawiam się czemu osoby jeżdżące z nienasmarowanym łańcuchem nie pójdą o krok dalej! Cały rower w rdzy i hałas dobiegający z każdego możliwego elementu – to dopiero musi być LANS! Pal sześć X-Factor, Mam Talent i inne. Teraz na TOP-ie jest Mam Piszczący Łańuch!