Lans rowerowy – daj się zauważyć na ulicy

Zapraszam do obejrzenia najnowszego odcinka Rowerowych Porad. Będzie mi bardzo miło, jeżeli zasubskrybujesz mój kanał.„Każdy” chciałby świetnie wyglądać jadąc na rowerze. Zwracać na siebie uwagę, przyciągać wzrok wszystkich w promieniu kilometra. Blask sławy, zazdrosne spojrzenia, uśmiechy, a może nawet jakieś autografy – jak to osiągnąć? Czy trzeba być znanym aktorem, piłkarzem, czy kolarzem? Czyżby wystarczyło trochę pomóc szczęściu?

Może wystarczy nam lanserski cruiser, którym będziemy przemierzać nadmorskie bulwary i deptaki?

Jak dobrze wyglądać na rowerze
fot. Jeff Moser

A może lepiej założyć obcisłe gatki oraz kask i w tym świecącym stroju szukać zachwyconych przypadkowych gapiów na asfaltowych drogach, tak jak zrobił to MC SpandX?

TO NIE BĘDZIE POTRZEBNE!!!

Wystarczy jeden, niewielki przedmiot by KAŻDY zwrócił na nas uwagę i to z daleka. Z tym, co mam dla Ciebie – nikt nie pozostanie na Ciebie obojętny. To najnowszy lans na mieście i wiosce! I co najważniejsze – ZA DARMO!

Jedyne co będzie Ci potrzebne, to…. ZARDZEWIAŁY ŁAŃCUCH! Genialne, prawda?

Zardzewiały łańcuch rowerowy
fot. Photofinish 2009

Dźwięk jaki będzie wydawał Twój rower zapadnie w pamięci każdego! Dodatkowo nie będziesz musiał dzwonić na nikogo dzwonkiem – wszyscy pokornie zejdą Ci z drogi! Zastanawiam się czemu osoby jeżdżące z nienasmarowanym łańcuchem nie pójdą o krok dalej! Cały rower w rdzy i hałas dobiegający z każdego możliwego elementu – to dopiero musi być LANS! Pal sześć X-Factor, Mam Talent i inne. Teraz na TOP-ie jest Mam Piszczący Łańuch!

 • Anonymous

  Coś w tym jest co napisałeś bo 50% rowerzystów których mijam ma nie nasmarowany lacuch i piszczy nie ziemsko aż mam ochotę zatrzymać i im to nasmarowac :) a teraz już wiem ze próbują sie lansowac.

 • Anja

  Prawda. Naprawdę wielu rowerzystów nie smaruje łańcuchów! Codziennie spotykam kilka takich lansiarskich pojazdów :D

 • Anonymous

  czy ktos ma namiar na czesci do silnika gnom

 • Anonymous

  koledzy dajcie namiary gdzie w takie cudenko mozna sie zaopatrzyc,,,,,

 • Poszukaj w Google takiego roweru jak np. NIRVE Canibal Raw albo NIRVE Tension Deviate Red. Albo generalnie wpisz „rower cruiser” – na pewno znajdziesz wiele, wiele więcej tego typu rowerów w polskich sklepach :)

 • Elegant_Androgyne

  Holenderka wyłowiona z kanału = +100 do lansu :D

  Ten cruiser jest zaje… – podoba mi się taka estetyka. Swego czasu w Prexerze podczas Łódź Design była wystawa Kamilos Kustom Kreations. Fajne maszynki, widywałem niektóre na mieście. Cruisera można kupić na http://www.roowery.pl albo w Łodzi na 1. Maja 14.

 • Łukasz – Rowerowe Porady

  Jeśli holenderka będzie ładnie odnowiona – to czemu nie :)

  Generalnie rdza na ramie mi nie przeszkadza – ma to nawet swój urok jeśli się to umiejętnie zrobi :)

 • iowa74

  „Jeśli holenderka będzie ładnie odnowiona – to czemu nie :)”
  Tak ale by nie piszczała czy skrzypiała ;)
  Ps. Jak mogę sie skontaktowac na priv z autorem bloga?
  Bardzo proszę o jakis namiar.

 • Po prawej stronie masz link do kontaktu ze mną :)

 • Tomas

  Co do smarowania łańcucha,to tańszym rozwiązaniem niż Finish Line jest Pilarus (olej do smarowania łańcuchów pił motorowych,1L to wydatek około 10zł,dostępny na każdej stacji benzynowej.
  Kiedyś przepłacałem za finisza a jego działanie wiele się nie różni od tańszego zamiennika.

 • Michał

  Zwykły mineralny olej silnikowy bardzo dobrze się sprawdza. Napęd pracuje cichutko i lekko. Wszystkie Finish Lajny mogą się schować. A jak ktoś jest lanserem z krwi i kości, może sobie nasmarować syntetycznym Mobilem albo jakimś innym Castrolem 5W30 :)