Konkurs rowerowy (zakończony)

Witajcie w nowej odsłonie Rowerowych Porad. Na dobry początek nowego szablonu mam dla Was mały konkurs w którym do wygrania będzie przednia lampka o wdzięcznej nazwie Cateye TL-LD155-F OMNI 5. Aby ją wygrać wystarczy wysłać SMS-a… Nie, nie, żartuję :) Udział jest całkowicie bezpłatny i wystarczy wykazać się kreatywnością. Waszym zadaniem będzie napisanie komentarza pod dowolnie wybranym wpisem na stronie, w którym opiszecie jakąś swoją rowerową przygodę.

Cateye lampka

Przykładowo we wpisie o tanim odchudzaniu roweru ktoś może opisać swój rewelacyjny pomysł na zrzucenie zbędnych gramów z roweru. Albo we wpisie o zabezpieczaniu roweru przed kradzieżą można napisać o tym jak samemu zabezpiecza się rower. Może ktoś w rodzinie ma rower z silnikiem spalinowym, a może miał przygody z nawigacją rowerową. Ograniczeniem jest tylko inwencja i tematyka strony :)

Ważne! Komentarz nie może być jednozdaniowym stwierdzeniem. Nie jest wymagane pisanie całostronicowego wypracowania, ale udział wezmą tylko te komentarze, które będą niosły za sobą jakąś przydatną treść i przemyślenia. Każdy kto chce by jego komentarz brał udział w konkursie proszony jest również o podanie swojego adresu e-mail w odpowiednim polu.

Ogłoszenie wyników: Konkurs trwa do 3 czerwca 2013 r. do godziny 23:59. Ogłoszenie wyników nastąpi 4 czerwca w tym wpisie, informacja zostanie również puszczona na Facebooku, tak więc warto polubić nasz profil by być na bieżąco. Zwycięzca zostanie wybrany przez komisję konkursową – w jej składzie jestem ja :) Liczyć się będzie po prostu ciekawy komentarz, wnoszący coś wartościowego do tematu.

Zapraszam do komentowania strony oraz do zaglądania 4 czerwca w poszukiwaniu wyników konkursu.

Rozstrzygnięcie konkursu: Niniejszym bardzo dziękuję za zainteresowanie konkursem, przerosło ono moje najśmielsze oczekiwania. W konkursie wzięły udział 32 osoby, a ostatecznie wygrał Darek B. – serdecznie gratuluję i zapraszam do kontaktu ze mną z e-maila, który wpisałeś w komentarzu (dla weryfikacji, że Ty to Ty).

Pozostałym uczestnikom bardzo dziękuję za wzięcie udziału, następnym razem postaram się przygotować więcej nagród by uhonorować większą liczbę osób!