Konkurs rowerowy z Cuponation.pl + WYNIKI

Dziś chciałbym Was zaprosić do konkursu organizowanego przez cuponation.pl, w którym do wygrania będzie bon na zakupy warty 400 złotych, do wykorzystania w sklepie Agito (sprawdź ofertę). Warto zerknąć przy okazji, co oferuje CupoNation, bo mają dużo kuponów zniżkowych do różnych rowerowych sklepów.

Aby wziąć udział w konkursie, wejdź na stronę konkursową. Tam polub Cuponation na Facebooku oraz podziel się wspomnieniami z najlepszego wyjazdu rowerowego na którym byłeś/byłaś. To nie musi być wyprawa dookoła świata, wystarczy przejazd po mieście. Ważne by opis był ciekawy.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty za dwa tygodnie – 7 października 2014.

Jest też dodatkowa nagroda – dla blogerów i właścicieli stron internetowych (nie muszą być rowerowe). Oprócz szansy na otrzymanie bonu na 400 złotych, wezmą one udział w losowaniu dwóch kart podarunkowych na kwotę 100 złotych. Aby ją wygrać, wystarczy udostępnić informację o udziale w konkursie u siebie na stronie/blogu. Szczegóły znajdziesz na stronie konkursowej.

WYNIKI KONKURSU

Główną nagrodę w konkursie wygrywa Adrian Szott. Dwie dodatkowe nagrody zdobyła Paulina Pacyga i Mikołaj Papatolios.

Serdecznie gratuluję zwycięzcom. Ale przy okazji chciałbym podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie. Zgłoszenia były bardzo, bardzo ciekawe i do samego końca trwała debata, kto wygra. Nie ukrywam, że z chęcią nagrodziłbym wszystkich startujących, ale cóż, taka jest idea konkursu, że trzeba wybrać zwycięzcę :)

 

Konkurs Rowerowy Agito

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

12 komentarzy

 • @Bik4Done – śmiało opisuj swoją historię, myślę, że jest sporo osób, które nie mają FB, ale to nie jest od razu powód, by nie wystartować w konkursie. Załatwię to u organizatora, a Ty tym czasem pisz :)

 • Czuję się dyskryminowany!
  Nie używam Fejsa, Twittera i tego typu social-wynalazków.
  Czy przez to szansa na udział w konkursie przechodzi mi koło nosa?

 • @Dominik – no i super :)

  @Mateusz – no weź nie żartuj i coś opisz. To nie musi być nowy Pan Tadeusz, wystarczy zwykła, krótka historia :)

 • Bardzo fajne coś tam naskrobałem ale aż za dużo bo skracać musiałem ;] pewnie i tak nie wygram ale skoro jest szansa to czemu nie :D

 • Mam taką historię, że spadniecie z krzeseł podczas czytania :) Tylko już jest późno, a ja jutro na 6 do pracy. Ale jak znajdę chwilę, to na pewno ją opiszę, bo to mega wspomnienia.