Giełda rowerowa w Łodzi – 17 kwietnia 2013

Pub Iron Horse zaprasza na pierwszą w Łodzi giełdę rowerową. Będzie można na niej kupić i sprzedać części i akcesoria rowerowe bez żadnych opłat. Sam pub kojarzony jest bardziej z motocyklami, quadami czy militariami, ale jak przyznają sami właściciele Iron Horse wspiera wszystkie inicjatywy związane z dwoma kołami. Na giełdzie może pojawić się każdy, nie trzeba się zapisywać ani zapowiadać – wystarczy po prostu przyjść by coś kupić lub sprzedać. Jeżeli ktoś planuje przybyć z większą ilością sprzętu istnieje możliwość zarezerwowania stolika, z pubem można się skontaktować wysyłając e-mail: ironhorse@ironhorse.lodz.pl Wszystkie informacje o giełdzie można znaleźć na Facebooku.
Iron Horse Łódź Giełda Rowerowa

Giełda zaplanowana jest na 17 kwietnia (środa) w godzinach 16:30-21:30, a pub znajduje się w Łodzi na rogu Sienkiewicza i Tuwima. Jeżeli frekwencja dopisze i pomysł się spodoba organizatorzy planują kolejne edycje. Nie wiem czy raz w miesiącu to nie będzie zbyt często, choć z drugiej strony przy odrobinie cierpliwości może się się tak zdarzyć, że takie giełdy przerodzą się w duże spotkania rowerowe. A giełda będzie do tego miłym dodatkiem :)
Ja jeżeli nic mi nie wypadnie z pewnością się pojawię na Giełdzie i na pewno zdam relację czy udało mi się coś kupić, a może nawet i sprzedać :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

1 Komentarz

 • www.facebook.com/event…03/?ref=22

  8 maja w godzinach 18.00 – 21.00 Iron Horse Pub szykuje drugą edycję łódzkiej giełdy rowerowej.
  Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzin, wystawiania towarów i współpracy przy promocji imprezy. Wydarzenie jest non profit. Stoiska, wstęp itd. wszystko jest FREE. Do włączenia się w giełdę zapraszamy są także firmy z branży rowerowej! Możecie przyjść ze swoimi towarami, wystawić swoje bannery itd. – wszystko gratis. Jeśli pogoda dopisze pub może zapewnić także stoliki dla sprzedających na skwerze na zewnątrz.

  Wszystkie szczegóły są w opisie wydarzenia z linku.

  Jeżeli impreza się przyjmie, może stać się cykliczną i wtedy Łódź będzie miała swoją giełdę rowerową, a nie przyklejkę rowerową do giełdy samochodowej.

  Serdecznie zapraszamy!