Giełda rowerowa w Łodzi – 17 kwietnia 2013

Pub Iron Horse zaprasza na pierwszą w Łodzi giełdę rowerową. Będzie można na niej kupić i sprzedać części i akcesoria rowerowe bez żadnych opłat. Sam pub kojarzony jest bardziej z motocyklami, quadami czy militariami, ale jak przyznają sami właściciele Iron Horse wspiera wszystkie inicjatywy związane z dwoma kołami. Na giełdzie może pojawić się każdy, nie trzeba się zapisywać ani zapowiadać – wystarczy po prostu przyjść by coś kupić lub sprzedać. Jeżeli ktoś planuje przybyć z większą ilością sprzętu istnieje możliwość zarezerwowania stolika, z pubem można się skontaktować wysyłając e-mail: ironhorse@ironhorse.lodz.pl Wszystkie informacje o giełdzie można znaleźć na Facebooku.
Iron Horse Łódź Giełda Rowerowa

Giełda zaplanowana jest na 17 kwietnia (środa) w godzinach 16:30-21:30, a pub znajduje się w Łodzi na rogu Sienkiewicza i Tuwima. Jeżeli frekwencja dopisze i pomysł się spodoba organizatorzy planują kolejne edycje. Nie wiem czy raz w miesiącu to nie będzie zbyt często, choć z drugiej strony przy odrobinie cierpliwości może się się tak zdarzyć, że takie giełdy przerodzą się w duże spotkania rowerowe. A giełda będzie do tego miłym dodatkiem :)
Ja jeżeli nic mi nie wypadnie z pewnością się pojawię na Giełdzie i na pewno zdam relację czy udało mi się coś kupić, a może nawet i sprzedać :)