Skocz do zawartości

A co myślicie o słuchawkach?


Rekomendowane odpowiedzi

Spoko dobrze jest - trawię niemal każdą sytuację z życia obyczajowego Polaków i nie tylko - stanowczo odgradzam się od fanatyków, którzy kategorycznie i bez słusznych argumentów "wiedzą lepiej" - mimo wieku wciąż i wciąż lubię dowiadywać się nowych rzeczy i faktów z obszaru swoich zainteresowań i trochę z pobocznych, a ważną wręcz istotą każdej tezy jest oprócz własnego przekonania, także warstwa faktyczna która stanowi podbudowę tezy - stąd gdy ktoś przykładowo twierdzi że "słuchawki to śmierć" to wysuwam właśnie argument (trochę od czapy) tego OC itd - gdyby ktoś przedstawił mi w oko moje, że posiada takowe to uwierzyłbym, że dba o SWOJE i innych bezpieczeństwo i argument "słuchawkowy" ma zupełnie inna wagę - to po prostu byłaby wypowiedź bardzo rozsądnego i uświadomionego człowieka a nie latawca co to se powie krzyknie i ucieknie.

Raz mi się w życiu zdarzyło że wjechał mi w tył samochodu starszy Pan (zagapił się nie trzymał odległości i mnie stuknął)> Jego pierwsze słowa to przepraszam i czy mi sie nic nie stało ;), okazało sie że MA indywidualne UBEZPIECZENIE OC i NW z racji, że jest moderatorem wycieczek rowerowych i przy okazji turystą dalekodystansowym i takie OC poprawia Jego samopoczucie i ewentualne nieoczekiwane okoliczności.

Szacun dla Pana Bronisława sprzed 7 lat.

No ale to rzadkie zjawiska i na piedestał takich jako wzór cnót rowerowych a nie ... słuchawki to śmierć...

Odnośnik do komentarza

Tytułem tematu jest hasło "co kto myśli". Trzeba swoje myśli czymkolwiek argumentować?

 

Osobiście nie używam słuchawek, mam brodę, jeżdżę w czapce i czasem w okularach, przy 25-32 km/h szum powietrza powoduje że ciężko mi rozróżnić czy coś za mną jedzie czy nie, muszę się co jakiś czas oglądać za siebie. Myślałem nad lusterkiem ale przy "baranku" pewnie trzeba by mieć dwa. Jak mnie kiedyś najdzie na sluchanie muzyki podczas jazdy to wybiorę raczej głośniki telefonu.

 

Wysłane z mojego TA-1024 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Myśli można różnie wyrażać i sądzę, że o to cała sprawa się rozeszła. Jeśli żyjesz i dajesz żyć innym, to okej, nie mam nic do niczyjego myślenia, ale jak się zaczyna obrażać swoimi poglądami innych, nieprawilnych (we własnym mniemaniu), to raczej jest coś nie tak.

 

Ja mam w baranku jedno lusterko, na razie wystarcza. Ale też przyznaję, że nie jeżdżę po mieście i bardzo, bardzo rzadko zdarza się, bym miała po prawej stronie cokolwiek innego niż trawnik/krawężnik itp. Faktem jest jednak, że odkąd je mam, czuję się po stokroć bezpieczniej niż od dnia, w którym zrezygnowałam z słuchawek ;) Właściwie jeśli idzie o jazdę z słuchawkami i bez, to kompletnie nie widzę w moim przypadku różnicy.

Odnośnik do komentarza

No ale to rzadkie zjawiska i na piedestał takich jako wzór cnót rowerowych a nie ... słuchawki to śmierć...

Fajnie - ja też mam OC :D - kupione razem z ubezpieczeniem domu.

 

 

Myślałem nad lusterkiem ale przy "baranku" pewnie trzeba by mieć dwa.

https://www.lightinthebox.com/pl/p/kompakty-kolarstwo-rower-rower-szosowy-rower-gorski-jazda-na-rowerze-regulowany-elastyczny-bezpieczenstwo-1_p6566297.html?currency=PLN&litb_from=paid_adwords_shopping&sku=1_45&country_code=pl&utm_source=google_shopping&utm_medium=cpc&adword_mt=&adword_ct=260856293963&adword_kw=&adword_pos=1o13&adword_pl=&adword_net=g&adword_tar=&adw_src_id=2917225649_955381602_53833216055_pla-432609622556&gclid=EAIaIQobChMIl-_1oam_3AIVq73tCh2ZMwY9EAQYDSABEgLqPvD_BwE

(trzeba wybrać z dostępnych opcji, bo link pokazuje kilka modeli). I takie cudeńko można walnąć na baranek. :) 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...