Skocz do zawartości

Gravel do 4500 złotych.


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, jajacek napisał:

Co do jazdy po mieście na mtb to się nie zgodzę. Widzę na Stravie taką jazdę mojego młodego po mieście i po miejskich parkach: 85,8 km, średnia prędkość 32,6 ?

Gdyby posadzić takiego Sagana na składaku to też by pewnie powyżej 30 wykręcił:) Ja na przeciętnym mtb na asfalcie jestem o 4 km/h średnia wolniejszy niż na gravelu z oponami 35 mm, a to już dużo. W porównaniu do szosy byłoby pewnie z 5 km/h. Po mieście to jeszcze pół biedy, ale kiedyś zrobiłem asfaltową setkę na mtb i powiedziałem nigdy więcej, a na gravelu to nie jest to specjalnie duże wyzwanie. Żeby nie było, nie mam nic do mtb, w terenie jest the best:)

Odnośnik do komentarza
W dniu 19.11.2021 o 15:44, jajacek napisał:

Coś tam kręci :) Na szosie ostatnio 82 km, średnia 40,2. Z tym że daliśmy mu kilka zmian samochodem żeby odpoczął. I jest bez formy jeszcze :) Forma ma być za pół roku na zagraniczne wyścigi.

No to trzymam kciuki i życzę szerokości, bo za 2-4 lata jak p. Zgred i p. Kwiato  przestaną jeździć  w WT, to nie będzie naszych w elicie. Wtedy tylko przede wszystkim pani Niewiadoma będzie reprezentowała barwy biało-czerwone. 

Odnośnik do komentarza

Dzięki ale to bardzo wyboista droga. W 2022 się zadecyduje czy trafi do zachodniej drużyny. Jeśli tak to jestem spokojny że da sobie radę. Podobnie jak drugi wychowanek naszego trenera z którym razem trenują, Staszek Aniołkowski. W tym roku do World Tour trafił też starszy brak kolegi mojego młodego. Filip Maciejuk, który trafił do Bahrajnu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...