Skocz do zawartości

sieciówka za ok 3tyś


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

18 godzin temu, jajacek napisał:

Judy lepszy od XC30. Korby są z grubsza tego samego poziomu. Z mojego doświadczenia korba 38x24 to na mocną, dobrze wytrenowaną nogę. Obecnie mam 36x26. Więc moim zdaniem nic nie straciłeś. A gdzie było napisane, że ma być powietrze?

Tu przewodnik po amorach:
https://www.mbr.co.uk/buyers_guide/cheap-rockshox-forks-397447

Oskarr pare postów wyzej sugerowal, ze to powietrzny. Hmmm, to moze jednak nie bede pakowal z powrotem w kartonik.

3 minuty temu, Piwpaw napisał:

Ale czy rzeczywiście sprężynowy Judy jest lepszy od XC30? Miałem kiedyś XC30 i był to bardzo dobrze działający amor, bardzo czuły na małe nierówności. A Judy już ponoć działa gorzej. Poza tym często słyszę, że w tych Indianach wrzucają co innego niż w specyfikacji.

Teraz juz za późno - złożona, objechana. Myślę, że tak czy owak starczy, nie przewiduje nie wiadomo jakiego katowania. Ale co do specifykacji to rzeczywiście bałagan mają.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Piwpaw napisał:

Powiem Ci, że jeśli masz typową wagę to sprężyna też potrafi dobrze działać, a jest tańsza w utrzymaniu i wymaga mniej zachodu niż powietrze. Kiedyś miałem okazję porównać działanie sprężynowego oraz najtańszego powietrznego Rockshoxa i powiedziałbym nawet, że to sprężyniak lepiej wybierał małe nierówności. 

Fakt że niskie koszty utrzymania są niewątpliwą zaletą. Jeśli sprężyna dobrze działa i w pełnym zakresie to zastosowań rekreacyjnych, może być lepszym wyborem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...