Skocz do zawartości

Trenażer do Canyon SpeedMax 8.0 SL


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Muszę kupić trenażer do rowera podanego w tytule, z racji, że jest to mój pierwszy trenażer nie mam pojęcia czy będzie pasował. Myślę, o Tacx Flux 2. Na stronie Canyona piszą, żeby zapytać producenta trenażera, a na stronie Garmina piszą, żeby zapytać u producenta Rowera.. Czeski film. Być może ktoś z was już używał trenażera przy tej ramie i może mi pomóc?

 

 

Odnośnik do komentarza

Akurat uczestniczyłem w niedzielę w robieniu klientowi fittingu aero na torze w Pruszkowie na takim rowerze. 
Ogólnie Canyon to nie jest najwyższa jakość karbonu więc trzeba uważać. Ale nie wydaje mi się żeby jakikolwiek trenażer był problemem. Pamiętaj że TacX po kupieniu przez Garmina ma taki sam model gwarancyjny jak liczniki i zegarki. Jak się coś popsuje w czasie gwarancji to wymiana na model refurbished. Po gwarancji jesteś w czarnej d. Kupno nowego albo wymiana ryczałtowa, chyba za ok. 2k.

Z tymi wyższymi modelami trenażerów nie miałem do czynienia. U nas w domu mój młody trenuje na rolce Elite z oporem. Elite w PL dystrybuuje Shimano i mają serwis pogwarancyjny jakby co. Zwift nie używamy.

Odnośnik do komentarza

Poczytałem więcej o trenażerach Elite i zdecydowałem się na Directo XR. Trenażer przyszedł wczoraj i niestety w poniedziałek już go zabierają  z powrotem. Wtyczka od zasilacza, wchodziła tak luźno, że wypadała podczas pedałowania:( Sam zasilacz i plastyki na obudowie, też nie napawały optymizmem, ale spróbuję jeszcze raz, bo zabierając model z usterką przywiozą nowy. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...