Skocz do zawartości

Moje miejskie Mtb czyli GT Zaskar carbon 2014 XL

Lukasbad

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,jestem od wczoraj na forum i witam wszystkich serdecznie. Nie jestem żadnym wyczynowym jeźdźcem i nie startuję też w żadnych zawodach, zwykła,rekreacyjna jazda, przeważnie po Warszawie. Mój rower to twór wg. własnej koncepcji a właściwie pomysł wziął się z nowych części kupionych okazjonalnie które poprostu złożyłem do kupy. Mam 38 lat i odkąd pamiętam to zawsze naprawiałem swoje rowery sam i chyba tylko jeden był kupiony kompletny.

Pozdrawiam wszytkich.

20210726_182522.jpg

20210726_182632.jpg

20210726_182722.jpg

20210726_182938.jpg

Dzięki bardzo,koła kupiłem okazyjnie za połowę ceny, gdy wyszły na rynek kosztowały 550$ więc budżet dla mnie nie osiągalny, trafiła się okazja to kupiłem, mają 1.5 roku i kręcą się jak nowe,ten rower powstał bardziej z tego że poskładałem kupione okazyjnie części niż z tego że miałem na niego taki plan 

Dzięki bardzo,koła kupiłem okazyjnie za połowę ceny, gdy wyszły na rynek kosztowały 550$ więc budżet dla mnie nie osiągalny, trafiła się okazja to kupiłem, mają 1.5 roku i kręcą się jak nowe,ten rower powstał bardziej z tego że poskładałem kupione okazyjnie części niż z tego że miałem na niego taki plan 

20210731_150933~4.jpg

20210731_150933~3.jpg