Skocz do zawartości

Problem. Piasta,oś tył


Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam rower Romet Rambler 5.0 wszystko ładnie pięknie ale po tygodniu pojawił się problem z wygiętą tylną osią (zacisk). Moje pytanie brzmi. Czy przerobić zacisk na normalną oś z nakrętkami czy kupić za 120 zł nowy zacisk firmy np novatec, Czy oś z nakrętkami jest twardsza sztywniejsza od zacisku? A może ja źle jeżdże że tak mi się ośki gną. Czekam na jakieś odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza

Hej, to jest nowy rower? Jak rozumiem piszesz o szybkozamykaczu, a nie o ośce. W każdym razie jeżeli to jest nowy rower, to próbowałbym go reklamować.

 

Możesz też kupić nowy szybkozamykacz, ale one kosztują 15-30 złotych, a nie 120 :) No i napisz jeszcze w jakich warunkach pogiął się zacisk, bo może po prostu za ostro jeździłeś.

Odnośnik do komentarza

Nie nie szybkozamykacz (czyli ten pręt cieki) tylko oś co jest w piascie (w oś wchodzi szybkozamykacz) właśnie ta oś się popsuła. Prawdopodobnie od mojej wagi 93 kg :-P. Tata twierdzi żeby najlepiej kupić oś najzwyklejszą za 20 zł na nakrętki (bez szybkozamykacza) ale ja bym wolał kupić oś z szybko zamykaczem za 100-120 zł przy której nie będę się martwić ze się wygnie

Odnośnik do komentarza

Jeśli to nowy rower, to najpierw próbował bym reklamować. Jeśli nie to już niestety musisz załatwić to we własnym zakresie. Ja nie widzę problemu w zwykłej ośce na nakrętki 15, bo klucz mam zawsze przy sobie jak jestem na rowerze, ale jak Tobie zależy bardzo na tym szybko-zamykaczu, to kupował bym jakiś z górnej półki. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...