Skocz do zawartości

Pierwszy przegląd gwarancyjny zakupionego rowru


Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim szczęśliwcom, którzy zakupili JUŻ nowy rower.

Mam pytanie, bo mam wrażenie że zostałem zrobiony w bambuko. Wmawiają mi po miesiącu użytkowania sprzętu, w sklepie, w którym go kupowałem, teraz po przejechaniu 1 mies./200 km, wmawiają mi, że się przesłyszałem przy zakupie, że pierwszy gwarancyjny, po miesiącu zawsze był płatny .  Dzwoniłem do ich konkurencji, do Bielska, i tam powiedzieli, że to absurd. Zawsze sklep w którym był zakup - serwis pierwszy jest wliczony w cenę (gratis).

Nie chodzi o te 70-100 zeta ale o zasadę, które zostały zmienione w trakcie meczu.

Czy ktoś z Was płacił za pierwszy taki serwis przy podbiciu książki gwarancyjnej? Mogę prosić o nazwę marki roweru (nie nazwę sklepu) o ile to będzie możliwe ?

Odnośnik do komentarza

Polecam kontakt z dystrybutorem / importerem danej marki, najlepiej mailowo. Jeśli mówimy o jakimś sensownym producencie powinno to być uregulowane. Wtedy mając wypowiedź dystrybutora, rozmowa powinna być inna. Jeśli nie, wracasz z tam z danymi sklepu, który postępuje wbrew polityce firmy. O ile faktycznie ten przegląd powinien być bezpłatny ?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...