Skocz do zawartości

problem z rozmiarem kasku dla kobiety


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem tutaj nowy. Kupiliśmy żonie rower turystyczny i okazała się że mamy problem z doborem kasku dla niej. Żona ma rozmiar 51. Przymierzaliśmy rozmiary dziecięce i wyszło że na nią pasuje dziecięcy rozmiar M. Wszystko było by ślicznie i ładnie tylko że te dziecięce kaski są strasznie "cukierkowe" a żona wolałaby coś klasycznego, szosowego ze sportowym zacięciem. I tu pojawia się moje pytanie czy wiecie może gdzie można kupić taki kask? Przeszperałem cały internet i nic takiego nie znalazłem... Z góry dziękuję za pomoc!!! B)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Cześć, wpisz na Allegro hasło: kask 51 i posortuj według ceny od najwyższej. Znajdziesz naprawdę sporo kasków, które będą w rozmiarze 50-55,

takie jak chociażby Giro Verona: http://allegro.pl/kask-giro-verona-50-57-bialo-srebrny-aga-krakow-i6183113249.html

 

czy Rudy Project Rush: http://allegro.pl/rudy-project-rush-kask-mtb-szosa-s-51-55cm-cr-i5150052498.html

 

Ale jest ich dużo więcej.

Odnośnik do komentarza

Dzięki za zainteresowanie!! Przeszperałem już całego neta i faktycznie są takie rozmiary ale po przymiarce w sklepie kilku modeli takich samych rozmiarów, okazało się że kaski różnie leżą, więc trzeba na tą "małą" główkę najpierw przymierzyć żeby wybrać odpowiedni. Będziemy polować w sklepach rowerowych z asortymentu który już mają, ewentualnie mogą zamówić do przymiarki.

Odnośnik do komentarza
  • 11 miesięcy temu...

Odkopię temat, bo mam podobny problem :) Szukam kasku na 53 cm. Czy autor wątku albo inny forumowicz znalazł jakiś godny uwagi, nieduży kask który nie kosztuje milionów monet? 

 

Wolałabym uniknąć modelu dziecięcego z uwagi na to, że takie kaski mają zazwyczaj zdecydowanie mniej otworów wentylacyjnych. 

 

Przymierzając stacjonarnie trafiłam na wygodny kask Giant / Liv, ale 400 zł to jednak drogo...

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...