Skocz do zawartości

[Rower do 2200zł] jaki wybrać


Rekomendowane odpowiedzi

itam wszystkich, tak jak w temacie chcę zakupić rower do 2200zł sęk w tym że nie wiem jaki będzie najlepszy dla mnie ;/

Zacznę może od tego, że jeździłem zawsze na rekreacyjnych MTB a teraz chciałem się przesiąść na coś szybszego do robienia trasek po 100-200km co najmniej raz w tygodniu  po nawierzchniach asfaltowych jak i leśnych czy polnych :) myślę o jakimś crossie bo gravel w tej cenie chyba nie istnieje... a szosa w lesie kiepska sprawa :P ale czy mam do końca racje to nie wiem, pomóżcie i napiszcie co tu robić, bo ciężko jest coś dostępnego wyłapać i solidnego :< bo chciałbym jeszcze w tym miesiącu kupić rower

Odnośnik do komentarza

Myślę, że w tym zakresie cenowym i do Twoich zastosowań najlepszy dla Ciebie byłby tzw road plus, czyli szosa z szerszymi oponami. Bo jak słusznie zauważyłeś gravel w tej cenie nie istnieje. Jeśli ma być nowy to polecam Ci ten:

https://www.decathlon.pl/p/rower-szosowy-rc120-z-hamulcami-tarczowymi/_/R-p-302301?mc=8545836&c=Niebieski

Oczywiście jeśli chodzi o osprzęt to tu szału nie ma (bo w tej cenie cudów nie ma), ale ludzie, którzy napisali komentarze na stronie Deca są generalnie zadowoleni. Można do niego wsadzić opony 35 mm i spokojnie na nich przejedziesz po leśnych ścieżkach, a na szosie będzie w dalszym ciągu szybki. Poza tym Decathlon daje dobrą gwarancję.

Ewentualnie szukaj wśród używek.

Na crossie przynajmniej ja nie wyobrażam sobie takich długich dystansów, choćby dlatego, że nie ma baranka.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...