Skocz do zawartości

[do 1000] Rower Męski i Rower Damski


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jak w tytule chciałbym poradzić się ekspertów odnośnie rowerów, bo będą specyficzne jeżeli chodzi o wzrost :)  Poszukuje roweru dla siebie i żony aby zacząć ponowną przygodę z rowerem. Ja kiedyś jak byłem mały bardzo dużo jeździłem, żona prawie w ogóle.

  Mam 197cm, około 97kg a żona 188cm i 65kg :) tak, jesteśmy wysocy i chudzi, także z tego co się dowiedzieliśmy potrzebujemy np. koła 29cale i ramy L/XL w zależności od producenta. Mieszkamy w boku na 2 piętrze bez windy lecz jest możliwość trzymania je w wózkowni w piwnicy. Rowery głównie będą wykorzystywane do 30-40% jazdy po alejkach rowerowych a 60-70% do jazdy lasami, alejkami twardymi. Chcemy wpierw kupić tanie rowery, aby zobaczyć czy będziemy jeździć, gdyż wiadomo im człowiek jest straszy to chce ale niekiedy nie może ? i zobaczyć czy wkręcimy się w jazdy na rowerze i jak tak to za jakiś czas puki się nie zepsuje zmienić na coś lepszego.

Dodam do tego, że jesteśmy z Elbląga i przejeździłem po sklepach i nikt nie ma takich dużych rozmiarów. Gdyż jest Covid wszystko stoi i rowerów brak. A jak są to za parę tysięcy.. Więc chyba zostają sam sieciówki typu decatlon w 3mieście lub allegro itp.

Chyba wszystko napisałem z ważnych informacji, będę baaaardzo wdzięczny o podesłanie po 1-2 możliwości (typy) dla mnie i żony rowerów za około 1000 każdy.

:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...