Skocz do zawartości

Rower MTB do 2000 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Poszukuję roweru górskiego do kwoty 2 tysięcy złotych. Moja waga i wzrost to 60 kg 173 cm. Do tej pory oglądając różne zestawienia i opinie znalazłem 6 modeli:

Kross Hexagon 5.0 i 3.0

Indiana MTB X-Pulser 3.7 M (ponoć niewarte uwagi, ale to nie moja opinia)

Cube Aim

Kellys Spider 30

polecono mi jeszcze firmę Unibike i model Shadow/Mission 27.5

Kieruję się głównie opiniami bardziej doświadczonych osób, bo nie mówią mi wiele dane wypisane w specyfikacji, a opisy o niesamowitych właściwościach i wytrzymałości też nie dostarczają zbyt konkretnych informacji. Czy któryś z wyżej wymienionych modeli byłby dobry? Preferuję koła 27,5". Jestem też otwarty na inne propozycje i dodam jeszcze, że nie jestem żadnym wyczynowcem.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Moim zdaniem  w cenie do 2tys. jedynym rowerem MTB, który się do czegoś nadaje jest Rockrider ST 540 z Decathlonu. Tym bardziej, że preferujesz koła 27, 5". Ma napęd 2x9, który łatwo i tanio można podrasować do Alivio, suport Hollowtech II ze zintegrowaną osią oraz najwyższy sprężynowy amortyzator Suntoura (z tego co wiem ma on tłumienie olejowe). Poza tym dobra, dożywotnia gwarancja na ramę.

W każdym razie unikaj rowerów, które mają napęd Shimano Tourney i najniższe modele amortyzatorów Suntoura, tj. XCT, XCE.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...