Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Za 6600 rower na ramie alu i tarczach. Osobiście wolałbym kupić Tribana 520 RC z Deca i wydać kasę na koła czy bike fitting. Waga 10,3 kg. Dużo się nie różni od mojego aluminiowego mtb co waży 10,9 kg :) W życiu bym tego nie kupił ale nic mu specjalnie nie brakuje. Mam Tiagrę w przełajówce i działa bardzo przyzwoicie.  Producent dobry. Rowery na tarczach i ramach alu niestety tak ważą. Co za beznadziejna strona internetowa swoją drogą. Dobrze by chcociał było żeby na zdjeciu było to co sprzedają. Redukcja wagi? Kupić inny rower. Co to znaczy "celuję w road plusa"?

Odnośnik do komentarza

No jeszcze Giant Contend AR wchodzi w grę. Tam też jest miejsce na szerszą oponę do 38 mm. Gianty są pół kilo lżejsze od Treków Domane. Mają widelce w pełni karbonowe, a w Trekach i Tribanach sterówka jest aluminiowa. Poza tym Tribany nie mają sztywnych osi, a to już jest wada. Wg mnie z tych road plus najlepiej wychodzą Contendy. Jeśli wystarczą Ci opony 32 mm to warto też spojrzeć na Cannondale Synapse. Świetnie się na nich jeździ i są bardzo wygodne.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...