Skocz do zawartości

MTB do 2000zł


Rekomendowane odpowiedzi

Tera to "bele co" bo ciemno nie ma - wystarczy dowolny komplet za 40 zł https://allegro.pl/oferta/zestaw-lampka-rowerowa-led-przednia-przod-tyl-usb-9747629580 i ciebie widzą ...
Chyba że chcesz abyś Ty widział wtedy takie co 89cc1ba47ccaec2f3611c4802fad36dd.jpg

plus takie coś https://allegro.pl/oferta/czarny-daszek-do-convoy-s21b-10191107865 jeśli jesteś ortodoksem w sprawach antyoślepiania i masz w wersji max 1500 do 3200 lm samoregulujące się zależnie od prędkości - u mnie w każdym razie działa
No ale to już wypas za 250 zł z dwoma ogniwami ...

Odnośnik do komentarza

Również szukam roweru MTB do podobnej kwoty (maks. 2500). Znalazłem jednego Unibike Fusion 27,5 ale zaraz po napisaniu maila żeby potwierdzić dostępność cena magicznie skoczyła z 2539 do 2799. Teraz jestem najbliżej kupna też Unibike ale Shadow 27,5. Ktoś ma może jakieś opinie o tym rowerze albo inne propozycje (waga 60 kg wzrost 173 cm)?

I jak to jest z rozmiarami kół - faktycznie jest duża różnica między 27,5 a 29? Na przykład Hexagon 5.0 z ramą 19" jest tylko z kołami 29", a wcześniej wspomniany Fusion, ale 29", jest ponoć rewelacyjny. Słyszałem, że na 29" jest szybciej i stabilniej na wybojach, ale kosztem chociażby zwrotności.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam, małe info o dostępności Rockridera 540 oficjalnie potwierdzili że dopiero połowa lipca - smuteczek bo też szukałem taniego MTB i padło właśnie na niego. Też info o Tabou Blade 3.0 Dostępność na 6-15 czerwiec i cena poszła w górę już do prawie 2600 ?

Za to northtec VIKING dostępny i za fajną kasę ale napęd 3x9 - 2399,00

pozdrawiam i zastanawiam się dalej co tu robić ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...