Skocz do zawartości

Rower używany Kross pulso 2.0


Rekomendowane odpowiedzi

Ten kulturka. Można brać. Aczkolwiek cena nie jest IMO niska. 10 lat temu kupowałem Speca Sirrusa na Tiagrze z karbonowym widelcem i karbonowymi tylnymi widełkami, powystawowy za 2k. Więc za tego to najchętniej bym dał 1500. Ale że Covid, itd może ciut więcej. Natomiast Tiagra Flat Bar, dobrze wyregulowana pracuje bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Dnia 14.03.2021 o 19:50, jajacek napisał:

Teraz spojrzałem że Garwolin i na czerwonej ścianie. Sądzę że wiem kto sprzedaje. Są to ludzie, którzy kupują połamane rowery z zagranicznych aukcji i składają w jedno. Bardziej dotyczy to rowerów karbonowych, w scalanie alu szkoda czasu się bawić. Zalecałbym jednak odbiór osobisty.

Kurka trochę mnie tym zestrachałeś. Nie będę się w to bawił tym bardziej że nie ma jak podjechać i odebrać na żywo. Rower znalazłem też na tiagrze, z widelcem karbo i hamulcami tarczowymi: https://www.olx.pl/d/oferta/rower-fitness-fuji-speedmax-le-shimano-tiagra-2x10-rozm-52cm-hydraulik-CID767-IDI7d3w.html Wygląda w miarę spoko co prawda 500 złoty droższy, ale mogę podjechać i na żywca przetestować przed zakupem. 

Dzięki za ostrzeżenie!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...