Skocz do zawartości

Wyprawa na rowerze już wiosną


Rekomendowane odpowiedzi

Witam miło. 

Długo mnie na forum nie było. Zamierzam się wybrać w trasę rowerową z Pionek do Puław, przez Garbatkę Letnisko i przez inne miejscowości. Mam to w planach i miałem się wybrać w taką trasę już w poprzednim roku, ale jakoś o tym zapomniałem i to odłożyłem. Rower już sobie przygotowałem, bo mam nowe koła sprawne opony, kosz na bagażniku i oświetlenie. 

Chciałem się wybrać na rowerze do Skarżyska Kamiennej, ale z tej trasy zrezygnowałem. Dobrze jeżeli się ze sobą zabiera nie tylko coś do jedzenia, do picia na drogę, ale też dobrze mieć w zapasie dodatkową dętkę i jakieś narzędzia rowerowe, a o pompce już nie wspominając. Gdyby się przebiła "w trasie" dętka w jednym lub drugim kole wtedy gdzieś na poboczu, w lesie można wymienić na nową. 

Każdy, porządny rowerzysta musi ze sobą mieć takie rzeczy jeżeli wyrusza w daleką trasę. Musi być przygotowanie do trasy, zanim się wyruszy. 

Czy ktoś był na rowerze ostatnio gdzieś daleko w trasie? Zamierza się dopiero gdzieś wybrać w tym roku, jak już się ociepli pogoda? Jeżeli tak, to gdzie, do jakich miast i jakie trasy? 

 

Witajcie!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...