Skocz do zawartości

Rower górski MTB INDIANA Storm X10 M21 za 4500 dobra propozycja ??


Rekomendowane odpowiedzi

Fakt że to mega tanio jak za karbonową ramę. W realu tych ram nie widziałem. Ale mają gwarancję i można spróbować. Jak komuś zależy na sztywnosci to karbon ją zapewne w stosunku do alu. Dostaniemy karbonową ramę z Reconem. Dościgania trzeba by jeszcze kupić jakieś przyzwoite koła. Ja akurat kupiłem używane Fulcrumy za 700 z oponami. A za chwilę wpadły mi w ręce używane DT X 1700 za 900 zł, więc żal było nie wziąć. Natomiast karbon kupiłbym tylko jakbym się chciał ścigać lub jeździć w szybkich ustawkach. Nie wiem ile waży ta rama. Ciężko się czegokolwiek dowiedzieć. Łatwo jest jakby co zrobić upgrade to lepszego napędu. Miałem w poprzednim rowerze 2x10 z korbą 38x24 i kombinowanym napędem SLX/XT/XTR na którym się ścigałem.

Odnośnik do komentarza
  • Witam ponownie po szperaniu od miesiąca co kupić nowego w kwocie (4000-6000) zł do jazdy po wszelakich Velo (małopolska, krynica, green Velo, szlak wokół tatr itp itd), Dzowniąc po sklepach na dolnymśląsku i fatalnej dostępności rowerów które mi odpowiadały np. Merida speeder 500 XL, Merida big nine 500 lite XL, Cube sl Road XL,Kelly phanatic 70, Radon scar light 9.0 i 10.0, Canyon Pathlite 5.0, 6.0,  Unibike Viper,Zethos,Xenon rama-21  Wybierałem szukałem  pośród relatywnie najlepszego stosunku cena-jakość-Waga-geometria rekreacyjna i możliwością podpięcia bagażnika i sakw w pojedynczych wypadach. Wybór padł na Unibike Xenon 2020 za 5199zł ponieważ Osprzęt jest bezkonkurencyjny w tej cenie tzn korba XT przerzutki XT 3 blaty z przodu, hamulce SLX, sam rower uważam za lekki jak na Cross rama 21. + uchwyt na bidon + nożka + dzwonek = 12.78 KG Rewelacja ? ważyłem w sklepie ? Dzięki za wszyskie odpowiedzi do różnych tematów w których wypytywałem o rowery ?
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, jajacek napisał:

Rower bardzo dobry z tym że nie terenowy. Daj znać jak ten amor się sprawuje bo jest na jego temat mało opinii.

Tak zgadzam się dotychczas jeździłem na Unibike Zethos z 2014 i jeździło mi się po lasach ok z tym ze ja nie chce po nich jeździć a chcę tylko przez nie przejechać ? większość tras to wały, szutry, asfalty więc zakup był świadomy, taka ciekawostka raz nawet wyrwałem się na singletracki w Świeradowie i przejechałem hehe ale jakoś bez większych emocji. Dzięki za wszystko pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...