Skocz do zawartości

Czy bać się tego ”baranka” ??


Rekomendowane odpowiedzi

Help! Chciałabym kupić mój drugi w życiu rower( No może trzeci , licząc składak z dzieciństwa po którym miałam posiniaczone kolana ) . Do tej pory jeździłam rowerem z Go sport- Kross berg  za pare złotych . Ogólnie mam sentyment do tego roweru , bo to mój pierwszy poważny  ? Ale czegoś mi jednak brakuje . Teren po którym jeżdziłam  był  dość zróżnicowany, zazwyczaj były to utwardzone leśne , polne drogi ,  szutry, asfaltu unikałam , ze względu też na to ,że jeździłam przyczepką rowerową z dwójka pasażerów. W tym roku będę chciała więcej samotnych, dłuższych wypraw, być może z sakwami  więc pomyślałam o gravelu a konkretnie o Triban rc520.  Nie wiem czy słusznie . Trochę boję się, że pozycja na tym rowerze nie będzie dla mnie komfortowa i ciężko będzie mi się przestawić z roweru górskiego na rower o zupełnie innej budowie . No i ten ”baran ” . Jest się czego bać ? Może ktoś pomoże ? ? budżet do 4.000

Odnośnik do komentarza

Baranek jest świetny, Triban do dobry wybór. Jeśli się boisz, najlepiej, jakbyś miała możliwość pożyczenia od kogoś roweru i sprawdzeniu na własnej skórze. Jeśli takiej opcji brak a jesteś zdecydowana na rower z decathlonu, możesz go wynająć na weekend. Cena najmu to około 50 zł za dzień, jeśli się zdecydujesz, możesz zatrzymać rower i dostajesz rabat w wysokości ceny najmu od decathlonu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...