Skocz do zawartości

Używany rower do miasta do 1000zł


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, jestem Łukasz i mam 25 lat. Od niedawna mieszkam i pracuję w Krakowie. Jako, że zbliża się wiosna szukam roweru, którym chcę dojeżdżać do pracy (3km w jedną stronę) i czasami wybrać się na weekendową wycieczkę (poniżej 50km). Zdaję sobie sprawę, że kwota jaką dysponuję nie jest znaczna, ale nie mam też dużych wymagań + nie chcę się martwić, że ktoś mi zwinie jednoślad z ulicy ? Umyśliłem sobie że szukam roweru typu fitness. Znalazłem na Olx ogłoszenie w którym właściciel oferuje rower za 600zł. pozostałe 400zł mógłbym wydać na usprawnienia.

Tutaj treść ogłoszenia:

Do sprzedania personalizowany rower szosowy niemieckiej firmy Müsing.
Osprzęt Shimano ultegra/deore.
Obręcze 28' Vuelta Airline 2 na oponach Schwalbe Kojak ( wyścigowe bez bieżnika )
Kierownica Ritchey Driver.
Waga roweru około 9kg.
 

Rower jest na częściach markowych, ale i leciwych. Czy dobrym pomysłem jest się pakować w coś takiego? 

Poprosiłem również o dodatkowe zdjęcia, które tu zamieszczam. Prosiłbym użytkowników forum o ocenę stanu technicznego i opłacalności oferty.

Link do zdjęć:

https://1drv.ms/u/s!AjMFnSwV1ZSugbsDnHTbmuCN-lrbkA?e=8oLHn1

Pozdrawiam

Łukasz

 

EDIT:

Jeżeli miałby ktoś lepszą ofertę to będę wdzięczny ? Mam 176cm wzrostu, raczej regularną długość nogi i ważę 87kg

Edytowane przez Ukasz
Dodatkowe informacje
Odnośnik do komentarza

To nawet wyższy model niż mój bułkowóz. Ja mam stalowy sprzed 20 lat, którego jestem pierwszym posiadaczem od nowości ? W taki rower nie warto inwestować w nic oprócz wygodnego siodełka, dobrych klocków hamulcowych, nowych linek i pancerzy żeby zmiana biegów była dobra i jako takich opon. No i jak trzeba łańcuch i kaseta. Waga nie ma żadnego znaczenia po płaskim a jest tutaj aż nadto przyzwoita. Cena odpowiednia. Zanim przeczytałem dokładnie, oceniłem że wart 500-600 zł.

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, IgorK napisał:

Fajny, tylko że bez łańcucha daleko nie zajedziesz. Kiedyś to był chyba przełajówką (ma hamulce mini V-brake).  Utarguj na 500 i bierz.  Osprzęt stary ale jary. Mam taką samą Deorkę w MTB i działa wystarczająco dobrze. Łukasz (admin) chwalił te Kojaki.  

Utargować się za bardzo nie dało, ale sprzedający zapewnił transport na własny koszt + dorzucił nowy, zapakowany łańcuch CN-HG93. 

Dziękuję Wam za pomoc ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...