Skocz do zawartości

Zerwany z kupnem używanego roweru - ostrzeżenie dla innych początkujących


Rekomendowane odpowiedzi

oczywiście, jest kilka takich historii, ale tylko kilka słów przestrogi dla osób, które chcą kupić używany rower:

chcesz wziąć udział w triathlonach, umieć pływać i biegać, chciałem faktycznie jeździć na rowerze na świeżym powietrzu (w przeciwieństwie do spinningu). czaił się tutaj przez tydzień, wielu innych reddytorów mówi, że szukaj używanej oferty, ale także te rzeczy (szczególnie w nowym jorku) idą szybko, więc nie kręć kciukami, gdy coś znajdziesz. znalazłem coś, co uważałem za nierealne: 2013 fuji altamira 2.5 za seven-hundred $. nie wydawało się to szalone, ponieważ technicznie rzecz biorąc ma three lata, a side powiedział, że chce ulepszyć / potrzebować płynności gotówkowej. widziałem, że na sprzęcie by way ofło napisane shimano (tourney ...) iz jakiegoś głupiego powodu, który nie uruchomił alarmu. frame powiedział dwa.five, więc pomyślałem, że to w porządku. i szczerze mówiąc, biorąc pod uwagę, że dopiero zaczynam, viało to ogromne ulepszenie w stosunku do moich doświadczeń z citi-motorbike, więc by means ofło świetnie.

skończyło się negocjacjami do 650 $ i pojechałem do domu. zrobiłem około 5 minut googlowania i zdałem sobie sprawę, jakie to by means ofło głupie - 2015 fuji sportif 2.five. wygląda na to, że rower kosztuje około 530 usd msrp z podatkiem nowojorskim, więc chociaż źle się czuję z powodu pieniędzy, jestem bardziej przygnębiony, że zostałem tak poturbowany. miejmy nadzieję, że jest to ostrzeżenie dla p.c.ątkujących, którzy są na rynku używanym - kup od kogoś, kogo znasz lub po prostu wydaj dodatkowe w lbs dla dobrej woli.

image.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...