Skocz do zawartości

Spodnie kolarskie na zimę


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy stosuję ktoś z was taki system ubierania się jak zakładanie krótkich spodenek z wkładką na szelkach + dlugie spodnie kolarskie na gumce? Czy takie połączenie będzie komfortowe? Mam jeden zestaw ubrań do jazdy w taką pogodę jak teraz, ale  chciałbym codziennie jeździć, a jest to niemożliwe gdyż po każdej jeździe piorę długie spodnie  i nie są wstanie wyschnąć na drugi dzień, a nie chcę inwestować większej kasy w drugą parę.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

U mnie idzie typowa cebula. Mam 3 pary krótkich spodni, na górę mam 2 pary ocieplanych leginsów do biegania z deca - koszt długich spodni wynosił z 60 zł. Mam też leginsy nieocieplane do biegania. Jak temperatura wynosi 12-18 stopni, zakładam nieocieplane leginsy, poniżej, od 5-12 stopni ocieplane, 0-5 ocieplane i nieocieplane idą na raz.

Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...

Cała zimę jeżdżę w dwóch wkładkach. Z tym że zakładam jako pierwszą warstwę krótkie z siatki i na to jakieś drugie w zależności od pogody. Krótkie i nogawki, długie lekko ocieplane lub długie ciepłe z membraną. Ale równie dobrze można krótkie z szelkami, bez różnicy. Krótkie używam takie:
https://www.decathlon.pl/p/spodenki-pod-szorty-rowerowe-mtb-rockrider-st-900/_/R-p-120556
Ale bywa że "dojeżdżam" jakieś stare z szelkami.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...