Skocz do zawartości

Rower dla początkującego w górach


Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, jajacek napisał:

Ten Level 9 to całkiem dobry rower. Do takiego ogólnego jeżdżenia wszędzie jak preferuję napęd 2x bo tańszy w utrzymaniu i lepiej się sprawdza na płaskim. Ale 1x nie jest zły. Jego założenie jest takie że masz dobre przełożenia pod górę, jako takie po płaskim i beznadziejne z góry.

Po górach będę jeździć sporadycznie, więc 2x11 byłby mi bardziej na rękę ? Dlatego mam nadzieję, że pomimo zdjęcia jest to 2018 czy 2019 rocznik

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Amadem napisał:

Jak 27.5 to rozejrzyj się za modelami z lat 2020/2021 Marin BobcatTrail 3 lub 4 (https://www.1enduro.pl/test-marin-bobcat-trail-3-2021/)
Jeśli jednak 29 to modele polskich marek, jak NS Eccentric Lite czy Octane One Prone też warto wziąć pod uwagę.

Na pewno nie biorę 29 pod uwagę, na Marin będę jeździć w ten weekend i zobaczę co i jak 

Odnośnik do komentarza

Proponuję też poczytać tam gdzieś zamieszczony przeze mnie komentarz na 1enduro, gdzie te Mariny Bobcaty nazywam gównem. Szanuję Michała, który prowadzi ten serwis i często go cytuję, bo jest tam ogrom pożytecznych informacji. Ale w tej sprawie kompletnie się nie zgadzamy i sądzę że mamy do czynienia z artykułem sponsorowanym. Michał twierdzi że jest to dobry "rower do zabawy w górach". Ja, mający znikome doświadczenie w jeździe po trasach enduro ale przejechane grubo ponad 100 tys km na przeróżnych rowerach, twierdzę że rower mtb, który nie posiada amortyzatora, bo Suntour XCT/XCM nie są amortyzatorami tylko atrapami i posiada beznadziejny napęd i hamulce, do niczego oprócz do jazdy po lokalnym parku i wkoło komina się nie nadaje. I zdania nie zmienię.

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, jajacek napisał:

Proponuję też poczytać tam gdzieś zamieszczony przeze mnie komentarz na 1enduro, gdzie te Mariny Bobcaty nazywam gównem. Szanuję Michała, który prowadzi ten serwis i często go cytuję, bo jest tam ogrom pożytecznych informacji. Ale w tej sprawie kompletnie się nie zgadzamy i sądzę że mamy do czynienia z artykułem sponsorowanym. Michał twierdzi że jest to dobry "rower do zabawy w górach". Ja, mający znikome doświadczenie w jeździe po trasach enduro ale przejechane grubo ponad 100 tys km na przeróżnych rowerach, twierdzę że rower mtb, który nie posiada amortyzatora, bo Suntour XCT/XCM nie są amortyzatorami tylko atrapami i posiada beznadziejny napęd i hamulce, do niczego oprócz do jazdy po lokalnym parku i wkoło komina się nie nadaje. I zdania nie zmienię.

Rozumiem. Dzięki za opinię, niestety ja pomimo starań mam znikomą wiedzę, dlatego przetwarzam wszystko co usłyszę i staram się ślepo nie wierzyć, muszę się pochylić nad tematem ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...