Skocz do zawartości

Hardtail do 4000 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Poszukuję roweru do 4000 zł do mocniejszej jazdy w lesie (korzenie itp.), ale mam kilka warunków, które chciałbym żeby potencjalny rower spełniał:

- amor powietrzny,

- głowka ramy tapered,

- sztywne osie z przodu i z tyłu,

- bardziej rekreacyjna pozycja, wyprostowana,

- optymalnie napęd 2x.

Trochę poszukałem i znalazłem jedynie Cube Attention SL 2020, ale z tego co widziałem nie ma sztywnych osi.

Z góry dzięki za pomoc.

Pozdr!

Odnośnik do komentarza

Gorąco polecam Rockridera xc 100, napęd co prawda 1x12, ale wszystkie pozostałe założenia są spełnione. Napęd 1x12 też spokojnie daje radę i w porównaniu do np. 3x9 ma tylko 2 przełożenia mniej (brak odpowiednika 1x2 i brak odpowiednika 3x9, oprócz tego, każde przełożenie się pokrywa). No i wyjściowo RR jest lżejszy o dobry kilogram.

Odnośnik do komentarza

Nie znam roweru do 4k spełniającego te założenia. W miarę rekreacyjną geo i sztywne osie ma Kellys Gate 2020. Większość rowerów ze sztywnymi osiami jak te na bazie ramy Rockrider XC 050/100/500 czy Kross Level mają sportową geo. Mega rekreacyjną geo mają rowery Cube Attention SL/Acid, wszystkie na tej ramie. Napęd 2x coraz rzadziej spotykany w rowerach mtb. Ogólnie za 4k to nie ma za bardzo wyboru. Jeśli rower jest do jazdy w trudniejszym terenie to raczej nikt mu nie daje rekreacyjnej geo. Chyba że w damskich rowerach.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...