Skocz do zawartości

Rower szosowy endurance do 6000


Rekomendowane odpowiedzi

Mam Meilana, jest spoko. Ja kupowałem z Aliexpresu rok temu za 160 zł, ale już z czujnikiem HR. 225 bym nie zapłacił. Ostatnio jestem bardziej leniwy i jak idę na treningi, na których nie potrzebuje dokładnego pomiaru pulsu to korzystam z Amazfita stratosa 2, kosztował 330 zł, zapisuje trasę na podstawie gps, ma barometr i w miarę dokładny pomiar pulsu. Wybór padł na ten zegarek ze względu na możliwość przerzucania trasy na strawę + mogę na zegarek wgrywać mapę gpx.

Odnośnik do komentarza

Jednak narazie przemyślałem sprawę i zwykła strava w telefonie wystarczy żeby z ciekawości sprawdzić ile się przejechało mniej więcej. Wróciłem właśnie z pierwszej 20 km jazdy co wiadomo jest praktycznie niczym. Mógłbym jechać więcej tylko ze zbytnio opieram jakoś ciężar swojego ciała na ramiona i ciągnie mnie do dołu. Zmienię kąt siodełka do góry bardziej i dam znać bo gdyby nie fakt że jechało mi się tak sobie jechałbym dalej. Dużo pomaga przejście w bardziej komfortowa pozycje kiedy łapie jak narazie gole rury obok mostka co nie jest zbyt dobre dla dłoni (muszę iść do kogoś kto zrobiłby mi owijkę) ale odciazam ramiona. Zmienię kąt i jutro się przejadę. 

Odnośnik do komentarza

Masz zbyt duży ciężar idący na ręce. Siodełko najlepiej ustawić poziomo lub maksymalnie na - 2 stopnie. 

Jeżeli to nie pomoże należy lekko odsunąć siodełko w tył. 

 

 

Co do kół... Miałem fitness Gianta zero problemów z kołami i pressfit. Mam obecnie szose Gianta także zero problemów z kołami. 

Natomiast koła Cube mają na dzień dobry zbyt mocno skręcone konusy co zabija łożyska. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...