Skocz do zawartości

Szukam wiedzy o rowerach


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem studentem i mam dobrą okazję zacząć pracować w serwisie rowerowym i chciałbym skorzystać z okazji ale nie znam się na rowerach. Dostałem polecenie by nauczyć się rodzajów kaset i łańcuchów od Shimano i Sram, jednak ciężko znaleźć informacje o rodzajach a bardziej znajduje konkretne modele. Również miałem sprawdzić osprzęt Shimano, Sram i Compagnolo i czy one są bardzo ważne? Dziękuje za wszelką pomoc.

Odnośnik do komentarza

O osprzętach shimano, ich kompatybilności rozpisywał się Łukasz na swoim blogu, polecam tam zajrzeć, jest tam naprawdę spora dawka informacji, również fajne opracowania amortyzatorów itp. Sram i Compagnolo tam raczej nie widziałem, ale jak poszukasz w google, w szczególności wpisując hasła po angielsku, bez problemu powinieneś coś znaleźć.
Właściciel lekka cebula, że każe Ci samemu tego szukać. Ja pracując w automatyce, po przyjęciu nowych osób do pracy, robię im szkolenie ze wszystkiego we własnym zakresie i dostarczam nowym pracownikom potrzebne dla nich materiały.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Oskarr napisał:

Właściciel lekka cebula, że każe Ci samemu tego szukać. Ja pracując w automatyce, po przyjęciu nowych osób do pracy, robię im szkolenie ze wszystkiego we własnym zakresie i dostarczam nowym pracownikom potrzebne dla nich materiały.

Serwis rowerowy to nie automatyka, trochę inny poziom skomplikowania. Mi się wydaje, że szef chce sprawdzić czy chłopakowi zależy i jest chętny się uczyć. Nie każe mu w końcu nauczyć się całego fachu w domu i przyjść do niego już wyuczonym mechanikiem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...