Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem, że to stara, szosowa przerzutka z krótkim wózkiem? Z tego, czytałam - trochę nietypowa. Zamiast linki - porusza ją sztywny drut, który pcha, a nie ciągnie?

Cóż... patrzysz na olx-e za przerzutką z krótkim wózkiem, najlepiej - Shimano. To nie najlepsza marka, ale bez problemu kupisz nowe kółka. Microshift i Sunrace też są kompatybilne i niezłe. Nie daj się skusić na nową z najniższej półki. Np. Tournej. Shimano, tak od Sora wzwyż. Przerzutka przeznaczona do większej liczby rzędów - nada się do mniejszej. Twoja - ma chyba wbudowany hak? Jeśli kupisz nowszą,  na śrubę - musisz dokupić hak. 3-4 zł. Szukaj pod: hak, adapter do ram nieprzystosowanych.

Nie wiem jak u Ciebie jest prowadzona linka? W razie jakby nie pasowało - trzeba kupić zwykłą manetkę cierną (tylko używka), zwykłą linke (3-4 zł nierdzewka) i zwykły pancerz. Takiej długości, jaki będzie potrzebny. Jeśli nie ma przelotek - to na całą długość.

Jest jeszcze opcja wyszukania Positrona na olx-e. Rok teemu szukałem normalnej i przez przypadek weszła mi właśnie taka.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...