Skocz do zawartości

Dętka 27.5 1.35 gdzie taką dostać?


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Złożyłem rower pierwszy raz w życiu, jest to projekt do zadań specjalnych.

Chcę kupić opony schwalbe kojak 1.35, ale za cholerę nie mogę znaleźć takich dętek... Gdzie dostać 584x35 / 27.5x1.35 ? Najlepiej na presta.

 

Zaraz mnie pewnie zwyzywacie, że robię spam na forum, ale naprawdę nie mogę takich znaleźć..

Odnośnik do komentarza

Wyszukiwarka ze strony https://www.schwalbe.com/en/schlaeuche  wskazuje na SV12 . Jest to wprawdzie dętka z oznaczeniem 26 cali, ale nie ma co za bardzo się tym sugerować. Sam miałem dętki Schwalbe z oznaczeniami 27,5 - 28 - 29 które używałem do kół 29 cali. Czytałem też że niektórzy używaja dętek 26 cali do kół 29 cali. Na niektórych pudełkach SV12 jest też informacja że pasuje do 27,5 x1,35, np na tej stronie https://www.raptobike.com/schwalbe-sv12-26-47-559  . Nie mam pewności na 100%, ale wszystko wskazuje na to, że będzie pasować.

Odnośnik do komentarza

No jak nie ma jak są. Wszystko wskazuje na to że SV12 będą pasować, można je dostać bez problemu. Lepiej raczej takie założyć niż 28 cali. Mniejsza dętka rozciągnie się w trakcie pompowania (wystarczy trochę napompować samą dętkę, bez opony, żeby zobaczyć na ile potrafi się powiększyć). Natomiast w drugą stronę to już nie działa. (Chyba że masz faktycznie takie które można stosować dla zakresu 27-28, to pewnie też będzie ok).

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, pepe napisał:

No jak nie ma jak są. Wszystko wskazuje na to że SV12 będą pasować, można je dostać bez problemu. Lepiej raczej takie założyć niż 28 cali. Mniejsza dętka rozciągnie się w trakcie pompowania (wystarczy trochę napompować samą dętkę, bez opony, żeby zobaczyć na ile potrafi się powiększyć). Natomiast w drugą stronę to już nie działa. (Chyba że masz faktycznie takie które można stosować dla zakresu 27-28, to pewnie też będzie ok).

No więc pozostaje kupić SV12 i zobaczyć co się stanie ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...