Skocz do zawartości

Góral, a może nie? Do 4K PLN


Rekomendowane odpowiedzi

Goodyear Connector to opona do rowerów typu gravel lub cross. Czyli do jazdy po asfalcie i w utwardzonym terenie. Nie do jazdy po terenowych trasach mtb. Rower mtb ma tę zaletę że bierze szersze opony i ma porządny amortyzator. Dlatego namawiałem na Cube Attention. Nie uważam że cross jest lepszy bo miałem parę takich rowerów, nie mam i mieć nie będę. Ale wynika to z tego że jestem w stanie bez problemu jeździć z pochyloną sylwetką zarówno na szosie jak i na mtb. Natomiast dla kogoś kto jeździ rekreacyjnie, z niskimi prędkościami, wyprostowana pozycją jaką daje większość crossów, może być bardziej odpowiednia. Natomiast nie jest problemem zreplikowanie jej na rowerze mtb.

Co do navi to ciężki temat. Ja akurat od lat korzystam z urządzeń Garmina. Ale nie ma dobrych algorytmów do wyznaczania tras na podstawie wielu parametrów i z tym się raczej trzeba pogodzić. Jak jeżdżę w nieznanym terenie to wyznaczam trasy za pomocą serwisu outdooractive.com i wgrywam do Garmina. Inni używają RideWithGPS, Kamoot (płatny), Strava Premium (płatny), Garmin Connect (bezpłatny).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...